Frez diamentowy z nasypem bocznym 8841 S
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Frez diamentowy z nasypem bocznym 8841 S

Produkt znajduje się w kategoriach: Frezy diamentoweBusch
Delikatny walec o drobnym nasypie bocznym 8841 S to frez, dzięki któremu możemy delikatnie przeszlifować małe paznokcie. Nasyp tylko na stronie bocznej zapewnia bezpieczeństwo użytkowania nawet u dzieci czy pacjentów z grup ryzyka.

Dostępność: W magazynie

84,00 zł
EKSPRESOWA WYSYŁKA
w mniej niż 24h
Zamów dziś, wyślemy od razu
WYBÓR SPECJALISTÓW
sprawdzone rozwiązania
Zadbaj o zdrowie bez kompromisów
HIGIENA
na każdym etapie
Bezpieczny system pakowania paczek

Do szlifowanie małej płytki paznokciowej!

Opis

Delikatny walec o drobnym nasypie bocznym 8841 S to frez, dzięki któremu możemy delikatnie przeszlifować małe paznokcie. Nasyp tylko na stronie bocznej zapewnia bezpieczeństwo użytkowania nawet u dzieci czy pacjentów z grup ryzyka. 

Zastosowanie

Frez diamentowy 8841 S z drobnym nasypem nadaje się do szlifowania paznokci.

Materiał

Frezy diamentowe dzięki temu, że pokryte są kilkoma warstwami pyłu diamentowego, cechuje wysoka jakość i trwałość. Gwarantuje to komfortową pracę przez długi czas. Na początku procesu produkcyjnego frezów diamentowych odlewana jest forma, która określa kształt. Forma jest wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Następnie, pod ciśnieniem, w specjalnej komorze, maszyna nasypuje na frez opiłki diamentów o różnej gradacji. Doskonała rotacja frezów, czyli ruch obrotowy wokół własnej osi, umożliwiają precyzyjną pracę. Frezy diamentowe, tak jak wszystkie frezy marki Busch, dostępne w naszej ofercie, mają centralnie umiejscowioną oś, dzięki czemu wszelkie drgania podczas pracy są skutecznie wyeliminowane.

Nacięcie

Frezy diamentowe nie mają widocznych nacięć. Element tnący został umiejscowiony na wierzchniej części frezów, na stronie bocznej w postaci drobnego nasypu diamentowych opiłków.

Kształt

Frez diamentowy 8841 S ma kształt walca.

Inne cechy:

Średnica
Średnica frezu to ostatnie cyfry w jego nazwie. W przypadku 8841 S 033 mamy do czynienia z frezem o średnicy 3,3 mm.

Średnica trzpienia
Wszystkie frezy w naszej ofercie mają jedną, wystandaryzowaną średnicę trzpieni wynoszącą 2,35 mm. Nasze frezy pasują do wszystkich frezarek podologicznych dostępnych na polskim rynku m.in.: Baehr, Gerlach, Orthofex, Promed, Raue, Ruck, Süda, Xenox.

Obroty
Zalecane obroty w przypadku frezów diamentowych 8841 S to zakres do 40 000.

Bezpieczeństwo i użytkowanie
Frezy diamentowe są wykonane jest z najwyższej jakości materiałów. Nadaje się zarówno do dezynfekcji, jak i do sterylizacji. Nie rdzewieją, dzięki temu można nimi pracować przez wiele lat. Mają wszechstronne zastosowanie. Można nimi pracować zarówno w pracy na sucho, jak i na mokro.

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

MarkaBusch
Średnica033
Zastosowaniedo paznokci, do szlifowania płytki paznokciowej, dla diabetyków
Nasypboczny