Baehr fotel podologiczny Penta
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Baehr fotel podologiczny Penta

Produkt znajduje się w kategoriach: SprzętWyposażenie gabinetuFotele podologiczne
Fotel podologiczny Penta jest najczęściej wybieranym fotelem przez profesjonalistów. Wyposażony w silnik elektryczny do ustawiania wysokości i nachylenia siedziska umożliwia synchroniczną regulację tych elementów.

Produkt wyłączony z systemu rabatowego.
Aby poznać szczegóły dotyczące czasu dostawy i/lub wybrać kolor, skontaktuj się z nami.

Produkt na zamówienie Czas dostawy: Prosimy o kontakt

9 990,00 zł
LUB

Najczęściej wybierany fotel podologiczny!

Opis

Fotel podologiczny Penta jest najczęściej wybieranym fotelem przez profesjonalistów. Wyposażony w silnik elektryczny do ustawiania wysokości i nachylenia siedziska umożliwia synchroniczną regulację tych elementów. Zdecydowanym ułatwieniem pracy są również odchylające się na boki podnóżki – dzięki temu przeprowadzanie terapii zwłaszcza na piętach czy podeszwie stopy jest dużo wygodniejsze.

Wygodę fotela podologicznego Penta poznają również pacjenci. Obicie odpowiada wymogom ergonomii, a szerokie poduszki oparcia i siedziska są gwarancją najwyższego komfortu. Dodatkowo ten fotel podologiczny został zaprojektowany w taki sposób, by starsi pacjenci oraz dzieci bez trudu mogli na nim usiąść – niskie umieszczenie siedzenia ułatwia także przygotowanie do zabiegów podologicznych jak np. kąpieli stóp. Z racji tego, że jest fotel podologiczny Penta jest produktem medycznym jego czyszczenie jest bardzo łatwe, dzięki odpowiedniej pielęgnacji będzie on niezastąpiony na lata.

Praktyczne funkcje, które ułatwiają pracę

Wyposażony w silnik elektryczny do ustawiania wysokości i nachylenia siedziska umożliwia synchroniczną regulację tych elementów. Zdecydowanym ułatwieniem są również odchylające się na boki podnóżki – dzięki temu przeprowadzanie terapii, zwłaszcza na piętach czy podeszwie stopy, jest dużo wygodniejsze.

Intuicyjna obsługa

Pedał nożny pozwala na elektryczne ustawienie wysokości (góra – dół) i powrót do pozycji wyjściowej. Płynna, ręczna regulacja umożliwia idealne ustawienie oparcia wraz z zagłówkiem, który w razie potrzeby można zdjąć. Dodatkowo fotel można obracać w każdą stronę o 70°.

Zadbaj o swój komfort

Niskie umieszczenie siedzenia ułatwia przygotowanie do zabiegów jak np. kąpieli stóp. Również przeprowadzanie terapii, zwłaszcza na piętach czy podeszwie stopy, jest dużo bardziej komfortowe dzięki możliwości odchylania podnóżków na boki w zakresie od -35° do +35°.

Wygoda, którą doceni każdy pacjent

Fotel podologiczny Penta został zaprojektowany w taki sposób, by umożliwić pacjentom wygodne siadanie i schodzenie z fotela, co jest szczególnie istotne w przypadku osób starszych i dzieci. Możliwość podnoszenia podłokietników i niskie umieszczenie siedzenia to gwarancja komfortu, którą doceni każdy pacjent.

Produkt medyczny - prostota użytkowania i czyszczenia

Fotel podologiczny Penta jest produktem medycznym. Jego obicie zostało wykonane ze specjalnych materiałów, które są łatwe do utrzymania w czystości i konserwacji. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji będzie on niezastąpiony na lata.

Kolor fotela dopasowany do Ciebie

Istnieje możliwość wyboru koloru tapicerki. Paleta barw obejmuje aż 36 kolorów: od piaskowego, pistacjowego czy miętowego aż po wiśniowy lub czekoladowy. Takie udogodnienie pozwala zarówno wybrać najlepszej jakości sprzęt medyczny, jak i wizualnie dopasować go wystroju i kolorystyki każdego gabinetu podologicznego czy pedicure.

Komfortowy fotel podologiczny!

Fotel podologiczny Penta to gwarancja komfortu pracy każdego gabinetu podologicznego czy pedicure. Intuicyjna obsługa ułatwia i przyspiesza wykonywanie zabiegów. Wyposażony w silnik elektryczny fotel podologiczny Penta ma możliwość ustawiania zarówno wysokości, jak i nachylenia siedziska. Pedał nożny pozwala na elektryczne ustawienie wysokości (góra – dół) i powrót do pozycji wyjściowej.

Płynna, ręczna regulacja pozwala na idealne ustawienie oparcia wraz z zagłówkiem, który w razie potrzeby można zdjąć. Dodatkowo górną część fotela można obracać w każdą stronę o 45°. Ruchome, składane do tyłu podłokietniki są wyścielone miękką ekologiczną skórą. Możliwość ich podnoszenia ułatwia pacjentom wygodne siadanie i schodzenie z fotela podologicznego, co jest szczególnie istotne w przypadku osób starszych czy dzieci.

Cechy użytkowe

 • Sterowanie: pedał nożny do elektrycznego ustawiania wysokości (góra-dół) i nachylenia siedziska
 • Ergonomia: regulacja wysokości i nachylenia siedziska, rozsuwane podnóżki
 • Czyszczenie: fotel pokryty jest specjalistyczną skórą medyczną SKAI odporną na zachlapania i czyszczenie
 • Gwarancja: produkt medyczny z 2-letnią gwarancją


Wymiary i dane techniczne

 • Maksymalna długość z wysuniętymi podnóżkami: 205 cm
 • Szerokość całkowita: 67 cm
 • Długość podnóżków: od 38 do 58 cm
 • Zakres obrotu: po 70° w lewo i prawo
 • Wysokość siedziska: od 53 do 95 cm
 • Wymiary siedzenia: szer. 55, głęb. 44 cm
 • Maksymalna wysokość oparcia pięt: 112 cm
 • Maksymalne obciążenie: 220 kg
Cechy produktu

Informacje dodatkowe

Czas dostawyProsimy o kontakt
Gwarancja24 miesiące
MarkaBaehr

Zajrzyj na bloga i dowiedz się więcej
20.06.2018 Jaki fotel wybrać do gabinetu podologicznego?

Najczęściej kupowane