Baehr pilnik kątowy do naroży

Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Baehr pilnik kątowy do naroży

Produkt znajduje się w kategoriach: Narzędzia do pedicureNarzędzia specjalistyczne
Pilnik do naroży firmy Baehr jest prawdziwym niezbędnikiem w każdym gabinecie podologicznym. Odpowiednio długa oraz frezowana rękojeść umożliwia szybką i dokładną pracę, szczególnie w przypadku podcinania wrastającego paznokcia.
49,00 zł
LUB

Pomocny przy wrastających paznokciach!

Opis

Pilnik do naroży firmy Baehr, wykonany z najwyższej jakości stali, jest prawdziwym niezbędnikiem w każdym gabinecie podologicznym. Odpowiednio długa oraz frezowana rękojeść umożliwia szybką i dokładną pracę, szczególnie w przypadku podcinania wrastającego paznokcia.

Właściwie wyprofilowane końcówki robocze (jedna prosta, druga zagięta) umożliwiają swobodne podpiłowanie wrastającego paznokcia. Narzędzie to wykorzystywane jest zarówno w gabinetach podologicznych, jak i kosmetycznych.

Dezynfekcja i sterylizacja

Każdorazowo po wykonanym zabiegu narzędzie powinno przejść pełen proces od mycia po sterylizację. Przed rozpoczęciem mycia, należy usunąć ręcznie przy pomocy jednorazowej ściereczki, ręcznika papierowego lub szczoteczki ewentualne zanieczyszczenia tj. pozostałości tkanek, pył lub inne zabrudzenia.

Pierwszym etapem procesu czyszczenia jest mycie narzędzia. Rekomendowane jest użycie do tego celu myjki ultradźwiękowej.

Kolejnym etapem jest sterylizacja. Narzędzie po uprzednim myciu, dezynfekcji i suszeniu, należy poddać procesowi sterylizacji przy użyciu urządzeń i w warunkach zgodnych z obowiązującymi normami.

Zalecana metoda sterylizacji to sterylizacja parą wodną w nadciśnieniu w temperaturze 134° Celsjusza (nie przekraczać 200°). Minimalny czas sterylizacji to 15 minut, czas suszenia pakietu to 20 minut.

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

Marka Baehr