W trakcie trwania kongresu swoją premierę miała nowa, rewolucyjna frezarka podologiczna – Model BAEHR TEC S2000. Jest to siostra znanej i popularnej frezarki podologicznej BAEHR Tec A2000 tyle, że nadająca się do pracy na mokro. Frezarka lekka, znakomicie nadająca się dla osób planujących rozpoczęcie pracy z podologicznym gabinetem mobilnym.

Bardzo dużą popularnością cieszyło się również stoisko firmy Prontomed, mającej w swojej ofercie takie produkty jak ProntoMan Spray, Prontoman Żel i 2 spraye dedykowane do stóp narażonych na grzybice, zakażonych kurzajkami itp.

Ciekawostka: Prontomany to produtky bardzo popularne na niemieckim rynku podologicznym i medycznym. Nie raz mieliśmy już okazję przekonać się, że w zachodniej Europie coraz rzadziej, do dezynfekcji używa się Octeniseptu, jakże wciąż popularnego w polskich gabinetach, na rzecz Prontomana w sprayu. Jest tańszy, wydajniejszy, poza tym znakomicie nadaje się również do zmiękczania naskórka w trakcie zabiegów, zarówno przy stopach jak i przy manicure.

Fotel podologiczny Penta

Podologiczny zestaw mobilny

Frezarka podologiczna Baehr Tec S2000

Stoisko Baehr