Praca każdego podologa należy do bardzo wymagających dlatego wybór odpowiedniej frezarki z pochłaniaczem pyłu jest taki ważny. Urządzenia Baehr Tec serii A 800 zawierają w sobie wiele nowych rozwiązań technicznych, które pomogą Wam w Waszej codziennej pracy. Frezarka Baehr Tec A800 do pracy na sucho jest właśnie tym czego poszukujesz.

JAKOŚĆ WYKONANIA

Frezarki Baehr wykonane są z wielu części aluminiowych i z tworzyw sztucznych – co gwarantuje ich wysoką jakość i wytrzymałość. System sterowania wszystkich funkcji umożliwia pełne wykorzystanie możliwości i mocy poszczególnych układów elektronicznych. Frezarki podologiczne Baehr są produktami medycznymi, produkowanymi w Niemczech.

DOBÓR ODPOWIEDNICH OBROTÓW NIGDY NIE BYŁ TAK PROSTY

Bardzo dużą zaletą w systemie techniki „na sucho” jest „Easy-Speed-Konzept” (System łatwych prędkości). Dzięki rysunkom frezów na płycie czołowej części sterującej, dziecinnie proste, stało się ustawianie wartości obrotów mikrosilnika dla stosowanego frezu (nie zastępuje to jednak niezbędnej kontroli przez użytkownika, czy maksymalna liczba obrotów dla wybranego frezu nie jest przekroczona).

WYGODA

Włącznik i wyłącznik frezarki w uchwycie mikrosilnika to kolejna zaleta tego urządzenia, której nie można nie doceniać. W sposób znaczący ułatwia naszą pracę, pozwalając na jej optymalizację. Wiemy jak ważna jest ergonomia w trakcie pracy.

LEKKOŚĆ

Co cechuje frezarkę z pochałaniaczem pyłu A800 to mały ciężar ( frezarka jest bardzo lekka, a mikrosilnik waży dosłownie kilkaset gram ), niski poziom hałasu ( max 56 decybeli – umożliwiający swobodną rozmowę z pacjentem podczas zabiegu ), prosta obsługa z dużym poziomem bezpieczeństwa, wysoka sprawność (również, jako urządzenia przenośnego), duża i długotrwała niezawodność.

BEZPIECZEŃSTWO ZABIEGÓW

Frezarka podologiczna Baehr A800 jest urządzeniem, które ma służyć państwu na długi czas, dlatego też została wyposażona w odpowiednie filtry, które maja nie dopuścić do zabrudzenia newralgicznych punktów frezarki. Mamy tutaj:

  • Torebkę z włókniny, o dużej pojemności i wytrzymałości, która gwarantuję bezpieczeństwo i w odróżnieniu do torebek papierowych nie pęka.
  • Filtry „zgrubny” i „dokładny” zabezpieczające nasze urządzenie przed dostaniem się do środka zanieczyszczeń zarówno od strony pochłaniacza jak i z zewnątrz.

SYSTEM EASY CLEAN

Kolejnym wyróżnikiem tej frezarki jest system „Easy Clean”. Dzięki niemu przy pomocy specjalnych bardzo nie pozornie wyglądających szczoteczek i wyciorów będziemy mogli dokonywać codziennej rutynowej konserwacji naszego urządzenia, w sposób oczywisty przedłużając jego żywotność i niezawodność. Dołączony jest tu też specjalny chwytak przy pomocy którego możemy wyjąć frez, który się zaklinował bądź z innych powodów nie chce „opuścić” naszego mikrosilnika. Nie ryzykując jego złamania.

Jeśli najważniejszymi kryteriami przy wyborze frezarki są dla ciebie:

  • cena
  • cisza w trakcie wykonywania zabiegów
  • bezawaryjna praca

to frezarka z pochłaniaczem pyłu BAEHR Tec A800 to najwłaściwszy wybór.