Marzysz o frezarce, fotelu podologicznym, lampie czy innym niezbędnym do codziennej pracy sprzęcie najwyższej jakości? Kupuj w Kerpro na raty, bez wkładu własnego! Oferujemy dwa systemy rat: 5 rat 0% – bez ukrytych kosztów lub kredytowanie na dłuższy okres – z niską ratą miesięczną.          

Raty w Kerpro to moc korzyści i udogodnień:

Brak minimalnej kwoty

Decydując się na raty w Kerpro, nie jesteś ograniczony formalnościami w postaci minimalnej kwoty kredytu. Marzysz o krzesełku roboczym Comfort II za 1 290 zł, a może Twoim celem jest zakup fotela podologicznego Maxima za 16 100 zł? Niezależnie od tego, w oferowanych przez naszych bankowych partnerów rata nie ma określonej minimalnej kwoty, o którą możesz się ubiegać.

Raty na jeden guzik

Tak zwane raty na jeden guzik to minimum formalności. Wystarczy jeden telefon do koordynatora kredytowego, aby wybrać najlepszą dostępną ofertę. Podaj nam imię, nazwisko oraz numer telefonu, a koordynator skontaktuje się z tobą i pomoże wybrać najkorzystniejszą ofertę. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania kredytu na interesujące się zakupy. Dzięki ratom na jeden guzik wymarzony sprzęt może być Twój już teraz.

Wybierz opcję dla siebie

To Ty decydujesz, na ile rat chcesz rozłożyć swój kredyt. Ultra szybkie 5 rat bez żadnych odsetek, czy dłuższe kredytowanie nawet do 36 miesięcy. Wybierz opcję, które jest dla Ciebie korzystniejsza. Dzięki długoletniej współpracy, większość naszych klientów otrzymuje pozytywne decyzje dotyczące ich kredytowania.

Oszczędzaj czas

Długie kolejki w banku i tony dokumentów, które trzeba uważnie przeczytać, podpisać i odesłać? To już przeszłość. Dzięki ratom w Kerpro nie musisz przerywać swojej pracy i tracić czasu w kolejkach w banku. Raty na jeden guzik to maksimum korzyści i minimum Twojego wysiłku. Szybko i bez tracenia Twojego cennego czasu.