Fotele podologiczne to jeden z najistotniejszych elementów w wyposażeniu gabinetu podologicznego, a także salonu kosmetycznego, zajmującego się profesjonalną pielęgnacją stóp. Nie tylko umożliwiają one swobodę wykonanie zabiegu przez specjalistę, ale też dodatkowo zapewniają pacjentom przyjęcie podczas kuracji wygodnej pozycji.

Na co należy zwrócić uwagę przy doborze fotela?

Specjaliści zajmujący się chorobami stóp i właściciele gabinetów kosmetycznych wiedzą, że przyjazna atmosfera, skutecznie dobrana i efektywna terapia oraz poczucie komfortu podczas zabiegów decydują o tym, czy pacjent wróci do naszego gabinetu i czy poleci go innym osobom. Nie bez znaczenia jest jednak również samopoczucie specjalisty, który przez wiele godzin spędzonych w pracy powinien mieć do dyspozycji sprzęt funkcjonalny, bezpieczny, trwały i wykonany z najlepszych materiałów. Takie właśnie fotele znajdziesz w naszym sklepie podologicznym.

Wiele lat doświadczenia sprawia, że oferowane przez nas produkty zadowalają nawet najbardziej wymagających właścicieli gabinetów. Fotele umożliwiają stabilne utrzymanie stóp w dogodnej pozycji. Są wyposażone w silnik elektryczny do ustawienia wysokości i nachylenia siedziska, a odchylające się na boki podnóżki stanowią ułatwienie dla przeprowadzającego zabiegi.

Dobrze jest, gdy fotel ma możliwość obracania go w każdą stronę i regulacji podnóżków, a w naszej ofercie jest taki właśnie sprzęt - np. fotel Penta można obracać do 45 stopni, a górna część fotelu Omega obraca się o 360 stopni.  Wszystkie dostępne w ofercie fotele podologiczne mają certyfikat produktów medycznych i są objęte dwuletnią gwarancją. Najwyższej jakości sztuczna skóra, z której są wykonane siedziska, daje się łatwo utrzymać w czystości, ponadto jest trwała oraz wygląda profesjonalnie i estetycznie.

Jakie modele wybrać z oferty?

Fotel podologiczny Baehr Penta gwarantuje komfort  i możliwość profesjonalnej obsługi pacjenta przy stosunkowo korzystnej cenie. Obsługuje się go intuicyjnie, a pedał nożny umożliwia elektryczne ustawienie zarówno wysokości, jak i kąta nachylenia siedziska. Także ręczna regulacja pozwala na płynne i precyzyjne ustawienie wysokości i powrót do pozycji wyjściowej.

Wybierając fotel do gabinetu podologicznego czy pedicure, należy zwrócić uwagę na komfort zarówno operatora, jak i pacjentów. Wyposażony w silnik elektryczny do ustawiania wysokości i stopnia nachylenia siedziska umożliwia płynną regulację tych elementów. Pedał nożny pozwala na elektryczne ustawianie wysokości (góra-dół) i powrót do pozycji wyjściowej. Ręczna regulacja pozwala na właściwe ustawienie oparcia wraz z zagłówkiem, który można w razie potrzeby zdjąć.

Fotel jest wygodny nie tylko ze względu na wyścielenie jego elementów miękką eko skórą, ale też  z uwagi na możliwość podnoszenia podłokietników. Doskonale nadaje się również dla osób starszych czy dzieci.

Kolejny model Omega marki Beahr stanowi połączenie najlepszych rozwiązań z zakresu ergonomii z innowacyjnymi technologiami stosowanymi w podologii. Ten fotel podologiczny jest polecany przez specjalistów, głównie z powodu opcji automatycznego powrotu do pozycji wyjściowej, ponadto wyposażony został w funkcję obrotu jego górnej części o 360 stopni z możliwością blokady aktualnie wybranej pozycji.

Oparcie pleców w tym fotelu jest przestawiane elektrycznie (od 90 do 180 stopni). Odchylane na bok podnóżki są stabilizowane amortyzatorami gazowymi, dlatego podnoszenie ich, przedłużanie i rozchylanie jest bezpieczne i łatwe. Zarówno szeroki zakres regulacji fotela dopasowany do parametrów ciał pacjentów, jak i również jego wykończenie (bezszwowa miękka tapicerka) sprawiają, że sprzęt ten jest połączeniem nowoczesnego stylu, technologii i funkcjonalności. Fotel jest produktem medycznym, wygodnym w obsłudze, czyszczeniu i konserwacji.

 

Wyjątkowy z uwagi na mnogość zalet fotel Maxima Baehr to gwarancja komfortu i bardzo wysokiej jakości. Posiada wszystkie zalety wcześniej opisanych modeli, a dodatkowo jest wyposażony w trzy silniki do regulacji wysokości, nachylenia siedziska (pozycja Trendenlenbourga 25°) i oparcia. Bezstopniowe elektryczne przestawianie oparcia do pozycji leżącej w połączeniu z możliwością powrotu do pozycji wyjściowej to niezwykły atut tego sprzętu. Komfort urządzenia podnoszą wysuwane podnóżki, dzięki którym podczas pracy specjalista nie musi dokonywać ciągłych skrętów.

Duże, mające aż 78 cm szerokości siedzisko, gwarantuje pełen komfort zarówno pacjentom, jak i osobie wykonującej zabieg. Ergonomia, funkcjonalność i wygoda znalazły również zastosowanie w projekcie zagłówka i podłokietników. Tapicerka fotela jest wykonana z ekologicznego materiału najwyższej jakości, przyjemnego w dotyku i łatwego do utrzymania w czystości.

Fotele dla każdego gabinetu

Fotele podologiczne z naszej oferty mają wiele zalet. Są nie tylko funkcjonalne i wygodne, nie tylko zaliczają się do grupy wyróżnianych przez profesjonalistów sprzętów medycznych, ale też przyciągają spojrzenie swoim desingiem i bogatą gamą kolorystyczną. Paleta barw, w których produkowane są fotele, obejmuje ponad 30 kolorów, dlatego zadowoli nawet największych estetów wśród specjalistów.

Koszt dostawy wycenia się indywidualnie z zależności od lokalizacji kupującego, a kupujący może liczyć na pełne wsparcie naszej firmy na każdym etapie nabywania i użytkowania sprzętu. W przypadku jakichkolwiek kłopotów serwis sprzętu jest dostępny w Polsce. Wielofunkcyjność, wygoda i gwarancja komfortu. To po prostu fotele podologiczne z Kerpro!