Już za niecały miesiąc, w dniach 23-24 września 2017, odbędą się targi Beauty Forum w Warszawie. Targi branżowe to doskonała okazja nie tylko do nabycia niezbędnych produktów w atrakcyjnych cenach, ale także poznania nowości i innowacyjnych rozwiązań na rynku podologicznym! Specjalnie na jesienne targi Beauty Forum przygotowaliśmy kilka niespodzianek, obok których nie można przejść obojętnie.


Sprzęt podologiczny 10% taniej!

Fotel podologiczny najwyższej klasy, krzesełko robocze, lampa z lupą, szafka podologiczna czy jedne z najlepszych na rynku frezarki z pochłaniaczem pyłu marki Baher – każdy odwiedzający nasze stoisko będzie mógł zobaczyć sprzęt, porozmawiać na jego temat i co najważniejsze, zakupić go z 10% rabatem!

Frezy taniej o 20%!

Frezy niezależnie od tego, czy pracujesz frezami diamentowymi, z węglików spiekanych czy stalowymi są niezbędnym elementem niemal każdego zabiegu podologicznego. Wybór właściwych frezów to połowa sukcesu, która sprawia, że czas Twojej pracy jest krótszy, a efekty zadawalające zarówno dla Ciebie, jak i dla Twoich pacjentów. Podczas targów frezy będą tańsze aż o 20%!

Kosmetyki i preparaty z 10% rabatem!

Kosmetyki i preparaty podologiczne, dostępne w naszej ofercie to najwyższej klasy produkty takich marek jak: Pedibaehr, Prontoman czy Arkada. Zarówno kosmetyki do odsprzedaży dla pacjentów, kosmetyki pielęgnacyjne oraz preparaty zabiegowe będą miały nową, niższą cenę!

Targowe hity

Z całej szerokiej oferty wybraliśmy top5 produktów, których jakość i cena zachwycą każdego. Przygotuj się na targi już dziś, poznaj nasze bestsellery.


Frezarka A2000

Perła wśród frezarek podologicznych! Niewiarygodna moc, wysoka wydajność i intuicyjna obsługa – tak w telegraficznym skrócie najlepiej można opisać frezarkę podologiczną marki Baehr A2000. Na targach jej standardowa cena będzie niższa aż o 10%.

Kapturki ścierne MedCap

Kapturki ścierne MedCap mimo że są nowością w naszej ofercie, bardzo szybko zyskały grono wielbicieli, które powiększa się każdego dnia. Kapturki są produktem polskim. Występują w dwóch rozmiarach 10 i 13 z możliwością wyboru gradacji (80 lub 150). Cena za 10 sztuk to zaledwie 15 zł!

Rekonstrukcja Feet-One

Pierwsza na rynku żelowa rekonstrukcja podologiczna na bazie clotrimazolu. Cechują ją świetna elastyczność, dzięki której możemy uformować idealny kształt paznokcia, bezpieczeństwo i kompleksowość – kupując zestaw Feet-One otrzymasz wszystko, czego potrzebujesz do wykonania zabiegu: Baehr Feet-One baza z clotrimazolem, 30 ml; Baehr Feet-One Top żel kolor nude, 5 ml; Baehr Feet-One Top żel kolor bezowy, 5 ml; Baehr Feet-One cleaner do rekonstrukcji, 100 ml; Szaptulka do formowania rekonstrukcji żelowej; Aplikatory microbush, 100 sztuk; Feet-One zalecania po zabiegu, 25 stron; pendrive z filmem szkoleniowym z udziałem podolożki Dominiki Bilik.

Standardowa cena zestawu to 419 zł, cena targowa to 379 zł!

Torebki do sterylizacji

Higiena gabinetów i bezpieczeństwo zabiegów to codzienność każdego specjalisty. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, obniżyliśmy ceny torebek do sterylizacji.

Cena torebek 57x100 (100 sztuk) 8 zł

Cena torebek 57x100 (200 sztuk) 14 zł

Cena torebek 90x230 (100 sztuk) 12 zł

Małe pojemności kosmetyków!

Targi to czas poznawania i sprawdzania nowych produktów. Dlatego w naszej targowej ofercie nie mogło zabraknąć promocyjnych cen najmniejszych pojemności kremów i pianek do stóp. Każdą małą pojemność będzie można kupić już za 10 zł!