Dlaczego warto?


Teoria spotyka się z praktyką

W Kerpro dbamy o to, by każda osoba wchodząca lub działająca już w świecie podologii mogła nieustannie się rozwijać, pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności, a dzięki temu skutecznie pomagać swoim pacjentom. Każdego dnia podejmujemy działania umożliwiające realizację tych celów. Organizujemy warsztaty, będące harmonijnym połączeniem wiedzy teoretycznej z umiejętnościami praktycznymi. Jesteśmy pomysłodawcami i organizatorami cyklicznych spotkań Podologia w Praktyce – największego tego typu wydarzenia, skupiającego specjalistów z całej Polski. Spotkaniu przyświeca idea dyskusji zamiast monologu prowadzącego.


Nowy wymiar współpracy

Kerpro to coś więcej niż sklep podologiczny. Pojęcie „zakupów” zamieniamy na „współpracę”. Doradzamy przy wyborze wyposażania, narzędzi, kosmetyków czy codziennych materiałów zużywalnych, niezbędnych w Twoim gabinecie. Naszym celem nie jest sprzedać wszystko, a jedynie to, co najlepsze, sprawdzone, skuteczne i co najważniejsze potrzebne do rozwoju i stabilnej pracy Twojego gabinetu. Równie mocno wspieramy przyszłych specjalistów, stawiających swoje pierwsze kroki w świecie podologii. Doradzamy przy pozyskiwaniu dotacji i tworzeniu planów biznesowych.


Naprzeciw oczekiwaniom

Dostarczamy praktyczne rozwiązania, które usprawnią Twoją codzienną pracę. W naszym sklepie internetowym znajdziesz:

  • Zestawy zabiegowe – w których krok po kroku opisujemy zabiegi podologiczne wraz z potrzebnymi narzędziami, preparatami i kosmetykami. Twórz listę potrzebnych produktów – oszczędzaj czas i zyskaj pewność, że masz wszystko, co niezbędne.
  • Produkty do odsprzedaży w gabinecie – wraz z praktycznymi wskazówkami, które pomogą Ci przeprowadzić skuteczny i profesjonalny proces odsprzedaży.
  • Ortopodologia – rozwijaj swoją praktykę i zapewnij pacjentom kompleksową opiekę i pielęgnację stóp.


Rabaty i korzyści

Współpracujemy z największymi zagranicznymi firmami, zaopatrującymi gabinety na całym świecie. Dzięki trwałym relacjom, które budujemy, oferujemy najwyższej jakości asortyment z atrakcyjnymi rabatami.

W Kerpro rabaty rosną wraz z wartością Twojego koszyka.

  • Jeśli zrobisz zakupy powyżej 300 zł, my pokryjemy koszty dostawy.
  • Jeśli zrobisz zakupy powyżej 500 zł, otrzymasz 3% rabatu i darmowy transport.
  • Jeśli zrobisz zakupy powyżej 1000 zł, otrzymasz 5 % rabatu i darmowy transport.
  • Jeśli zrobisz zakupy powyżej 2 000 zł, otrzymasz 10 % rabatu i darmowy transport.
  • Gdy wartość Twojego zamówienia przekroczy 5 000 zł dostaniesz od nas aż 15% rabatu, a transport będzie bezpłatny.

Wynegocjowane dla naszych klientów rabaty to tylko jedna z cech wyróżniających nas na tle konkurencji. Doskonale wiemy, że w podologii, gdy pacjenci potrzebują kompleksowej opieki, nie ma miejsce na przestoje. Dlatego gwarantujemy ekspresową dostawę w mniej niż 24 godziny.

Jesteśmy zwolennikami jasnych zasad współpracy. Kupując u nas wyposażenie gabinetu, nigdy nie zaskoczą Cię dodatkowe koszty w postaci transportu. Zamów w Kerpo najwyższej jakości sprzęt i ciesz się całkowicie darmową dostawą.

Moment zakupu to początek wspólnej przygody. Jesteśmy po to, by nieustannie wspierać rozwój podologii. Nasz autoryzowany serwis w Polsce to gwarancja Twojej płynności pracy. Gdy naprawa Twojej frezarki będzie dłuższa niż 5 dni roboczych, dostaniesz od nas frezarkę zastępczą.


Poznajmy się!

Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem – zawsze możesz do nas zadzwonić, napisać lub skorzystać z doradztwa sprzedażowego, wysyłając swoje zapytanie za pośrednictwem naszej strony. Możesz nas również spotkać na największych targach organizowanych w Warszawie, Krakowie i Poznaniu. Tam poznasz nas osobiście i przekonasz się, że naszym celem nie jest sprzedać wszystko, a jedynie to, co dobre, sprawdzone i skuteczne.