Feet-One Set rekonstrukcja podologiczna

Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Feet-One Set rekonstrukcja podologiczna

Feet-One Set to przełom w kategorii rekonstrukcji podologicznych. Baza żelowa, kluczowy element zestawu Feet-One Set ma w swoim składzie clotrimazol, który zapobiega rozprzestrzenianiu się zakażeń.
339,00 zł
LUB

Pierwsza rekonstrukcja na bazie clotrimazolu!

Opis

Feet-One Set to przełom w kategorii rekonstrukcji podologicznych. Baza żelowa, kluczowy element zestawu Feet-One Set ma w swoim składzie clotrimazol, który zapobiega rozprzestrzenianiu się zakażeń. Dodatkowo rekonstrukcja Feet-One jest bardzo łatwa i wygodna w formowaniu. Jej wykonanie jest proste i szybkie, a efekt końcowy zniewalający.

Feet-One Set instrukcja

Na początku odtłuszczamy płytkę paznokciową cleanerem przy pomocy gazika Medicomp. Nakładamy Feet-One bazę z clotrimazolem. Jest to żel jednofazowy, którym za pomocą szpatułki dołączonej do zestawu startowego formujemy odpowiedni kształt paznokcia. Następnie utwardzamy rekonstrukcję lampą o promieniowaniu UVA. W zależności od tego, czy mamy lampę ze świetlówkami czy żarówkami LED, utwardzamy odpowiednio 90 bądź 30 sekund.

Później nakładamy cienką warstwę żelu kolorowego (topu – w zestawie dwa kolory do wyboru) przy pomocy pędzelka z włosia kuny. Tę warstwę również utwardzamy.

Efekt końcowy wyglądem jest bardzo zbliżony do naturalnej płytki paznokciowej, rekonstrukcja jest praktycznie niezauważalna. Dzięki zastosowaniu substancji przeciwgrzybiczych ryzyko rozwinięcia infekcji jest minimalne. Ważne, aby rekonstrukcja była kontrolowana przez specjalistę. Nie zaleca się utrzymywania rekonstrukcji dłużej niż dwa tygodnie bez kontroli specjalisty.

Feet-One Set skład zestawu:

  • Baehr Feet-One baza z clotrimazolem, 30 ml
  • Baehr Feet-One Top żel kolor nude, 5 ml
  • Baehr Feet-One Top żel kolor bezowy, 5 ml
  • Baehr Feet-One cleaner do rekonstrukcji, 100 ml
  • Szaptulka do formowania rekonstrukcji żelowej
  • Aplikatory microbush, 100 sztuk
  • Feet-One zalecania po zabiegu, 25 stron
  • Pendrive z filmem szkoleniowym z udziałem podolożki Dominiki Bilik
Cechy produktu

Informacje dodatkowe

Marka Kerpro