Frez diamentowy z zaokrąglonymi krawędziami 8841 KR
Promocja
Promocja
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Frez diamentowy z zaokrąglonymi krawędziami 8841 KR

Produkt znajduje się w kategoriach: Frezy diamentoweBusch
Konstrukcja frezu 8841 KR pozwala na ostateczne wygładzenie nawet najmniejszych paznokci. Po zastosowaniu paznokcie są gładkie, a macierz nienaruszona – to dzięki technologii zaokrąglonych krawędzi frezu.

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 64,00 zł

Cena specjalna 51,20 zł

EKSPRESOWA WYSYŁKA
w mniej niż 24h
Zamów dziś, wyślemy od razu
WYBÓR SPECJALISTÓW
sprawdzone rozwiązania
Zadbaj o zdrowie bez kompromisów
HIGIENA
na każdym etapie
Bezpieczny system pakowania paczek

Bezpieczna praca nawet na najmniejszej płytce!

Opis

Diament o drobnym nasypie 8841 KR ma niewielką średnicę 3,5 milimetra. Taka konstrukcja pozwala na ostateczne wygładzenie nawet najmniejszych paznokci. Po zastosowaniu tego frezu paznokcie są gładkie, a macierz nienaruszona – to dzięki technologii zaokrąglonych krawędzi frezu.

Zastosowanie

Frez diamentowy 8841 KR z drobnym nasypem nadaje się do ostatecznego szlifowania płytki paznokciowej.

Materiał

Frezy diamentowe dzięki temu, że pokryte są kilkoma warstwami pyłu diamentowego, cechuje wysoka jakość i trwałość. Gwarantuje to komfortową pracę przez długi czas. Na początku procesu produkcyjnego frezów diamentowych odlewana jest forma, która określa kształt. Forma jest wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Następnie, pod ciśnieniem, w specjalnej komorze, maszyna nasypuje na frez opiłki diamentów o różnej gradacji. Doskonała rotacja frezów, czyli ruch obrotowy wokół własnej osi, umożliwiają precyzyjną pracę. Frezy diamentowe, tak jak wszystkie frezy marki Busch, dostępne w naszej ofercie, mają centralnie umiejscowioną oś, dzięki czemu wszelkie drgania podczas pracy są skutecznie wyeliminowane.

Nacięcie

Frezy diamentowe nie mają widocznych nacięć. Element tnący został umiejscowiony na wierzchniej części frezów w postaci drobnego nasypu diamentowych opiłków.

Kształt

Frez diamentowy 8841 KR ma kształt zaokrąglonego walca.

Inne cechy:

Średnica
Średnica frezu to ostatnie cyfry w jego nazwie. W przypadku 8841 KR 035 mamy do czynienia z frezem o średnicy 3,5 mm.

Średnica trzpienia
Wszystkie frezy w naszej ofercie mają jedną, wystandaryzowaną średnicę trzpieni wynoszącą 2,35 mm. Nasze frezy pasują do wszystkich frezarek podologicznych dostępnych na polskim rynku m.in.: Baehr, Gerlach, Orthofex, Promed, Raue, Ruck, Süda, Xenox.

Obroty
Zalecane obroty w przypadku frezów diamentowych 8841 KR to zakres do 40 000.

Bezpieczeństwo i użytkowanie
Frezy diamentowe są wykonane jest z najwyższej jakości materiałów. Nadaje się zarówno do dezynfekcji, jak i do sterylizacji. Nie rdzewieją, dzięki temu można nimi pracować przez wiele lat. Mają wszechstronne zastosowanie. Można nimi pracować zarówno w pracy na sucho, jak i na mokro.

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

MarkaBusch
Średnica035
Zastosowaniedo paznokci, do skórek, do wygładzania i polerowania paznokci, dla diabetyków
Nasypdrobny