Frezarki Hadewe

Nowość w ofercie Kerpro!
4 nowe modele frezarek Hadewe

Odkryj niespodziankę za:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
NOWOŚĆ! Hadewe frezarka z pochłaniaczem pyłu SB 22

Elementem wyróżniającym frezarki z pochłaniaczem pyłu marki Hadewe jest intuicyjna obsługa. Wygodny wyświetlacz cyfrowy w bardzo czytelny sposób pokazuje aktualne ustawienia. Jedna z najcieńszych rączek na rynku o średnicy zaledwie 17 mm umożliwia pełną precyzji pracę podczas każdego zabiegu. Rączka została zaprojektowana w taki sposób, by zapewnić długi czas pracy.

Zakres obrotów: 4 000 - 22 000 obrotów/ minutę
Gwarancja: 2 lata

Cena: 4 290 zł

NOWOŚĆ! Hadewe frezarka z pochłaniaczem pyłu Helius 40
Hadewe Frezarka

Intyicyjna obsługa, lekka i wygodna rączka to tylko część atutów frezarki z pochłaniaczem pyłu Helius 40 marki Hadewe. Ten model to gwarancja higienicznej i bezpiecznej pracy. Pył, powstający podczas zabiegu, jest usuwany za pomocą odsysania punktowego, który znajduje się w górnej części rękojeści. Natomiast silnik frezarki znajduje się w gumowej strefie ochronnej, dzięki czemu jest bardziej odporny na wstrząsy.

Zakres obrotów: 6 000 - 40 000 obrotów/ minutę
Gwarancja: 2 lata

Cena: 5 390 zł

NOWOŚĆ! Hadewe frezarka z pochłaniaczem pyłu Veloria
Hadewe Frezarka

Model Veloria jest wyposażony w bezszczotkowy i cichy silnik. Wszystkie elementy tej frezarki zostały zaprojektowane w taki sposób, by w pełni odpowiadać na potrzeby użytkowników. Wygodny i duży wyświetlacz umożliwia bardzo łatwe odczytywanie ustawień. Rączka frezarki ma opatentowany system zacisku frezów, co wpływa nie tylko na wygodę, ale również na bezpieczeństwo użytkowania. 

Zakres obrotów: 6 000 - 40 000 obrotów/ minutę
Gwarancja: 2 lata

Cena: 6 490 zł

NOWOŚĆ! Hadewe frezarka z pochłaniaczem pyłu Auroria
Hadewe Frezarka

Nowoczesność, udoskonalenia techniczne i bezpieczeństwo. Model Auroria bez wątpienia spełni nawet najwyższe wymagania specjalistów. Frezarka marki Hadewe została wyposażone w bezszczotkowe silniki, które są zarówno cichsze, jak i mniejsze w porównaniu do wcześniejszych modeli. We tym modelu zastosowano również najlepszej jakości materiały izolacyjne – wszystko to po to, by praca nią była czystą przyjemnością.

Zakres obrotów: 6 000 - 40 000 obrotów/ minutę
Gwarancja: 2 lata

Cena: 7 290 zł

Darmowe szkolenie z wyposażenia
Jeśli masz wątpliwości, co kupić i co tak naprawdę jest potrzebne w Twoim gabinecie, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Już dziś umów się na bezpłatne spotkanie odnośnie wyposażenia gabinetu.
Kerpro