MedCap kapturki ścierne 13 mm, 10 szt.
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

MedCap kapturki ścierne 13 mm, 10 szt.

Produkt znajduje się w kategoriach: Kapturki Kapturki ścierne
Kapturki ścierne MedCap o rozmiarze 13 milimetrów powinny być wybierane z ostrożnością. Obroty przy zastosowaniu tych kapturków nie powinny być większe niż 10 000/ minutę. Kapturki ścierne mają kształt zaokrąglonego walca. 10 sztuk w opakowaniu.

Dostępność: W magazynie

od: 15,00 zł

* Wymagane pola

od: 15,00 zł

Gwarancja najlepszej ceny

Opis

Kapturki ścierne o rozmiarze 13 milimetrów powinny być wybierane z ostrożnością. Obroty przy zastosowaniu tych kapturków nie powinny być większe niż 10 000/ minutę. W przypadku wyższych obrotów dochodzi do drgań w mikrosilniku i skrócenia jego żywotności.

Wielu producentów frezarek odradza pracę kapturkami o średnicy 13 milimetrów, podkreślając jednocześnie, że urządzenie traci gwarancję w przypadku pracy kapturkami 13. Dlatego polecamy zakup kapturków o średnicy 10 milimetrów, których efekty pracy będą identyczne jak przy 13 milimetrach, jednak nie stawrzają one ryzyka uszkodzenia sprzętu.

Kapturki ścierne o średnicy 10 milimetrów to optymalny wybór do opracowania podeszw stóp. Odpowiedni rozmiar, który nie wpływa na żywotność działania mikrosilnika frezarki, przy dobrze dostosowanych obrotach, sprawia, że praca tymi kapturkami jest niezwykle ergonomiczna i przyjemna.

Materiał

Kapturki ścierne MedCaps to połączenie jakości z najniższą ceną na rynku. To co je wyróżnia to plastikowy rdzeń, który z łatwością wchodzi na każdy rodzaj nośnika do kapturków ściernych.

Rodzaj materiału ściernego- Węglik Krzemu (SiC). Jest to najtwardszy materiał ścierny dostępny na rynku cywilnym- 9,8 w skali Mohsa. Zapewnia doskonałą ścieralność podczas zabiegu.

Materiał z którego wykonany jest rdzeń- ABS. Ultra mocne tworzywo zapewniające najlepszą wytrzymałość oraz bezpieczeństwo podczas zabiegu. ABS jest powszechnie stosowany w branży Automotive.

Bezpieczeństwo

Ze względu na brak możliwości dezynfekcji i sterylizacji, kapturki ścierne są JEDNORAZOWE.

Kształt

Kapturki ścierne mają kształt zaokrąglonego walca.

Gradacje

Dostępne są następujące gradacje:

  • nasyp 80 – gruboziarnisty – do usuwania zrogowaceń
  • nasyp 150 – średnioziarnisty – do szlifowania skóry

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

Program rabatowyTak
MarkaKerpro
Średnica13 mm
Liczba10 sztuk


Najczęściej kupowane