Lukas PODO kapturki ścierne 13, 50 szt.
Wielopaki
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Lukas PODO kapturki ścierne 13, 50 szt.

Kapturki ścierne o rozmiarze 13 milimetrów powinny być wybierane z ostrożnością. Obroty przy zastosowaniu tych kapturków nie powinny być większe niż 10 000/ minutę. Pomarańczowe kapturki są wykonane z żywicy wolnej od fenolu i formaldehydy.

Dostępność: W magazynie

114,00 zł

* Wymagane pola

EKSPRESOWA WYSYŁKA
w mniej niż 24h
Zamów dziś, wyślemy od razu
WYBÓR SPECJALISTÓW
sprawdzone rozwiązania
Zadbaj o zdrowie bez kompromisów
HIGIENA
na każdym etapie
Bezpieczny system pakowania paczek

Kapturki do pedicure!

Opis

Kapturki ścierne o rozmiarze 13 milimetrów powinny być wybierane z ostrożnością. Obroty przy zastosowaniu tych kapturków nie powinny być większe niż 10 000/ minutę. W przypadku wyższych obrotów dochodzi do drgań w mikrosilniku i skrócenia jego żywotności. Pomarańczowe kapturki są wykonane z żywicy wolnej od fenolu i formaldehydy. Klej jest nakładany bardzo cienko i zapewnia bardzo stabilne trzymanie korundowej cząstki ścierne. Pomarańczowe kapturki w porównaniu do ich brązowych poprzedników są mocniejsze i ostrzejsze.

Wielu producentów frezarek odradza pracę kapturkami o średnicy 13 milimetrów, podkreślając jednocześnie, że urządzenie traci gwarancję w przypadku pracy kapturkami 13. Dlatego polecamy zakup kapturków o średnicy 10 milimetrów, których efekty pracy będą identyczne jak przy 13 milimetrach, jednak nie stawrzają one ryzyka uszkodzenia sprzętu.

Materiał

Kapturki ścierne firmy Lukas wykonane są z dbałością o najwyższą jakość wykorzystanych materiałów. Elementem wewnętrznym kapturka ściernego jest wysokiej jakości płótno, na które, przyklejane są ziarna z korundu zwykłego. Niezaprzeczalną przewagą kapturków niemieckiej firmy Lukas jest fakt, że ziarno podczas pracy nie sypie się z kapturka.

Bezpieczeństwo

Ze względu na brak możliwości dezynfekcji i sterylizacji, kapturki ścierne są JEDNORAZOWE.

Kształt

Kapturki ścierne mają kształt zaokrąglonego walca.

Gradacje

Dostępne są następujące gradacje:

  • nasyp 80 – gruboziarnisty – do usuwania zrogowaceń
  • nasyp 150 – średnioziarnisty – do szlifowania skóry
  • nasyp 320 – drobnoziarnisty – do ostatecznego wygładzania powierzchni skóry
Cechy produktu

Informacje dodatkowe

MarkaLukas
Średnica13 mm
Liczba50 sztuk