Onygen set ochrona paznokci
Bestseller
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Onygen set ochrona paznokci

Produkt znajduje się w kategoriach: BestselleryPreparaty do paznokciPodopharm
Krem Onygen zaleca się do stosowania w przypadku onycholizy. W sytuacji, gdy przyczyną onycholizy są zakażenia grzybicze dobrze sięgnąć po kompleksowa rozwiązania. Takim połączeniem jest duet Onygenu i Mykoboostera marki Podopharm.
Inne warianty:

Dostępność: W magazynie

100,00 zł
EKSPRESOWA WYSYŁKA
w mniej niż 24h
Zamów dziś, wyślemy od razu
WYBÓR SPECJALISTÓW
sprawdzone rozwiązania
Zadbaj o zdrowie bez kompromisów
HIGIENA
na każdym etapie
Bezpieczny system pakowania paczek

Skuteczna terapia!

Opis

Krem Onygen zaleca się do stosowania w przypadku onycholizy. W sytuacji, gdy przyczyną onycholizy są zakażenia grzybicze dobrze sięgnąć po duet Onygenu i Mykoboostera marki Podopharm.


Onygen krem
Podopharm ONYGEN® krem to produkt o recepturze, która jest chroniona prawem patentowym. Krem zaleca się do stosowania w przypadkach: onycholizy oraz regeneracji łożyska osłabionych paznokci dłoni i stóp. Produkt polecany dla diabetyków.


Innowacyjna receptura kremu chroniona prawem patentowym zawiera colostrum bovinum z 40% tłuszczem, czyli siarę bydlęcą bogatą w ponad 250 związków w wysokim stężeniu - niespotykanym w żadnym innym produkcie pochodzenia naturalnego. Największą wartość w colostrum stanowią białka takie jak: immunoglobuliny, laktoferyna, lizozym, laktoperoksydaza. Substancje te wykazują silne właściwości antybakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze. Ponadto w siarze bydlęcej można znaleźć tłuszcze, węglowodany, czynniki wzrostu i pochodne kwasów nukleinowych. Colostrum tłuszczowe odznacza się także wysoką zawartością witamin z grupy B oraz  A, D i E  oraz łatwo przyswajalnego wapnia. Formuła preparatu jest oparta na emulsjach ciekłokrystalicznych, dzięki czemu przenikanie składników aktywnych jest skuteczniejsze ze względu na ich lamelarną strukturę. Krem zawiera skwalan oraz cenne oleje: rokitnikowy i awokado znane ze swoich dobroczynnych właściwości.Mykobooster
Podopharm MYKOBOOSTER® olejek do paznokci to produkt do pielęgnacji paznokci dłoni i stóp z problemem grzybicy. Olejek może być stosowany również przez diabetyków.


Preparat stanowi mieszankę oleju tamanu, olejku z drzewa herbacianego, olejku z mięty pieprzowej i olejku oregano wykazujących działanie przeciwgrzybicze, antybakteryjne i pielęgnacyjne.


Sposób użycia
Krem Onygen wmasuj w problematyczne miejsca rano, a na wieczór zastosuj Mykobooster.


Onygen - najczęstsze pytania


Po jakim czasie stosowania kremu Onygen można zauważyć efekty?
Czas działania kremu Onygen jest kwestią indywidualną. Wszystko zależy od konkretnego przypadku i czasu, w którym zostało podjęte leczenie. Równie wielki wpływ ma regularność stosowania kremu Onygen przez Pacjentów. Udokumentowanych jest wiele przypadków, gdy regularne stosowanie przyniosło już efekt po 3-4 miesiącach, należy pamiętać jednak, że każdy przypadek jest inny i w zależności też od ogólnego zdrowia organizmu czas terapii może być różny.


Czy podczas stosowania kremu Onygen można malować paznokcie?
Nie ma przeciwskazań do malowania paznokci podczas terapii kremem Onygen.


Co należy zrobić w przypadku pacjentów z onycholizą przed aplikacją kremu Onygenu?
Przed aplikacją kremu Onygen paznokieć powinien zostać dokładnie oczyszczony podczas zabiegu podologicznego. Dopiero po oczyszczeniu paznokcia należy zaaplikować Onygen. Krem powinien być wmasowany w łożysko, dodatkowo można wmasować go w miejsca wokół onychlizy. Wielką zaletą tego produktu jest brak negatywnych skutków. Onygen nie wywołuje stanów zapalanych.


Czy Onygen może być stosowany przez diabetyków i osoby starsze?
Historia firmy Podopharm wywodzi się z misji niesienia pomocy diabetykom. Z tego względu niemal wszystkie produkty Podopharm mogą być bezpiecznie stosowane przez cukrzyków. Onygen może być więc bez obaw stosowany zarówno przez diabetyków, jak i przez osoby starsze.

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

MarkaPodopharm
Przeznaczeniedo paznokci
Działanieochronne, regenerujące, przeciwgrzybicze

Zajrzyj na bloga i dowiedz się więcej
21.01.2020 Jak stosować Onygen?

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Cena
Zadowolenie
Jakość
Zarówno w walce z onycholizą, jak i z regeneracją łożyska osłabionych paznokci dłoni i stóp Onygen jest nie do zastąpienia. Wiele innych stosowałam, ale tylko Onygen okazał się najskuteczniejszy i świadczy o tym bogaty skład. Terapie Onygenem nie należą do łatwych ponieważ na efekt trzeba troszkę poczekać i równie ważne jest staranne i systematyczne stosowanie preparatu w domu przez pacjenta
Anna