Pedibaehr deo-spray z farnesolem
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Pedibaehr deo-spray z farnesolem

Deo-spray z farnesolem zapewnia długotrwałą świeżość stóp, odczuwalną od razu po aplikacji. Wszystko za sprawą składników aktywnych, które skutecznie ograniczają nadmierną pracę gruczołów potowych.

Dostępność: Brak w magazynie

Cena dostępna dla zalogowanych

Pielęgnacja stóp osób aktywnych!

Opis

Skóra stóp osób aktywnych fizycznie jest podatna na nadmierną potliwość, dlatego wymaga profesjonalnej pielęgnacji. Deo-spray z farnesolem marki Pedibaehr zapewnia długotrwałą świeżość stóp, odczuwalną od razu po aplikacji.

Wszystko za sprawą składników aktywnych, które skutecznie ograniczają nadmierną pracę gruczołów potowych. Dodatkowo, zawarta w preparacie do stóp, gliceryna zmiękcza skórę. Ten kosmetyk do stóp wykazuje również działanie bakteriostatyczne i grzybobójcze. Wygodna forma spray’u zapewnia bardzo łatwą aplikację.

Składniki i ich działanie
Deo-spray z farnesolem marki Pedibaehr zawiera: hydrat chlorku glinu, glicerynę.

  • Chlorek glinu – jako składnik kosmetyków do stóp z tendencją do wzmożonej potliwość wraz z martwymi komórkami naskórka blokuje ujście gruczołowych potowych. Dzięki temu proces wydostawania się potu na powierzchnię skóry zostaje zatrzymany.
  • Gliceryna – zmiękcza i nawilża skórę. Charakteryzuje się silnymi właściwościami higroskopijnymi, czyli zdolnością wiązania wody, utrzymując w skórze jej optymalną ilość, potrzebną do odpowiedniego nawilżenia. Gliceryna łagodzi podrażnienia i spierzchnięcia, zmiękcza zrogowacenia oraz zwiększa elastyczność skóry, nadając jej gładkość.


Sposób użycia

Deo-spray z farnseolem marki Pedibaehr można stosować codziennie jako doskonałą profilaktykę dla osób aktywnych fizycznie. Czystą i wysuszoną skórę stóp należy popsikać sprayem i poczekać do wyschnięcia.

Cechy produktu:

  • Do pielęgnacji stóp z problem wzmożonej potliwości
  • Zwęża ujścia gruczołów potowych i utrzymuje uczucie świeżości
  • Działa bakteriostatyczne i grzybobójcze
  • Do codziennej pielęgnacji stóp
  • Wygodna forma spray’u
  • Nie zawiera środków konserwujących, barwiących i zapachowych
Cechy produktu

Informacje dodatkowe

MarkaPedibaehr
Pojemność100 ml
Problempotliwość
Konsystencjaspray


Przyda Ci się też

Najczęściej kupowane