Pedibaehr Wellness kąpiel do stóp
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Pedibaehr Wellness kąpiel do stóp

Produkt znajduje się w kategoriach: KosmetykiKosmetyki do stópPedibaehrKosmetyki do ciała
Kąpiele do stóp z serii Wellness to produkty dedykowany wszystkim rodzajom skóry. Ziołowe kąpiele do stóp najlepiej stosować przy zabiegach pielęgnacyjnych z wykorzystaniem wanienek z hydromasażem.

Dostępność: Brak w magazynie

45,29 zł
EKSPRESOWA WYSYŁKA
w mniej niż 24h
Zamów dziś, wyślemy od razu
WYBÓR SPECJALISTÓW
sprawdzone rozwiązania
Zadbaj o zdrowie bez kompromisów
HIGIENA
na każdym etapie
Bezpieczny system pakowania paczek

Do wanienek z hydromasażem!

Opis

Kąpiele do stóp z serii Wellness to produkty dedykowany wszystkim rodzajom skóry. Ziołowe kąpiele do stóp najlepiej stosować podczas zabiegów pielęgnacyjnych z wykorzystaniem wanienek z hydromasażem. Bulgotanie wody uwalnia olejki eteryczne, otwiera pory skóry, zwiększa krążenie krwi, stymulując metabolizm skóry. Kąpiele się nie pienią. Do wyboru jest aż pięć wariantów zapachowych: kąpiel z kasztanowcem, kąpiel z melisą, kąpiel z rozmarynem, kąpiel ziołowa i kąpiel z lawendą. 

Pojemność każdej kąpieli to 1 litr.

Sposób użycia

Kąpiel z serii kosmetyków Wellness jest przeznaczona do codziennej pielęgnacji oraz do stosowania jako przygotowanie do zabiegów podologicznych. Do ciepłej wody (36-38° C) należy dolać od 0,5 do 1 nakrętki kąpieli i delikatnie rozmieszać. Najlepsze efekty uzyskuje się podczas 5-10 minutowej kąpieli. Kąpiele z serii Wellness się nie pienią.

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

MarkaPedibaehr
Pojemność1 l
Przeznaczeniedo dłoni, do stóp, do ciała
Konsystencjapłyn