Pierścień na palec tekstylno-żelowy L
Promocja
Promocja
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Pierścień na palec tekstylno-żelowy L

Produkt znajduje się w kategoriach: OdciążeniaOdciążenia gotoweOdciążenia na palce
Pierścienie tekstylno-żelowe sprawdzają się przy nagniotkach, które występują najczęściej na II paliczkach przy palcach młotkowatych. Mogą być stosowane podczas terapii usuwania odcisków międzypalcowych, przy otarciach między palcami.

Dostępność: Brak w magazynie

Cena dostępna dla zalogowanych

Idealny przy nagniotkach!

Opis

Pierścienie tekstylno-żelowe na palce zapobiegają siłom tarcia i nacisku. Idealnie sprawdzają się przy nagniotkach, które występują najczęściej na II paliczkach przy palcach młotkowatych.

Pierścionki mogą być stosowane podczas terapii usuwania odcisków międzypalcowych, przy otarciach między palcami.

Pierścionki są przyjemne dla skóry, idealne do każdego obuwia. Nie ma konieczności „pudrowania” produktu przed założeniem. Pierścionki tekstylno-żelowe to testowany dermatologicznie produkt medyczny. Nie uczula i nie odparza. Do wielokrotnego użytku, nadaje się do mycia pod letnią wodą. Występuje w trzech rozmiarach S, M i L.

Materiał

Pierścień tekstylno-żelowy jest od wewnątrz wykonany z żelu polimerowego, który nazywany jest „materiałem inteligentnym” - potrafi zmieniać swoją wielkość, amortyzując wszelkie naciski. Przy wzroście temperatury kurczy się , a przy ochłodzeniu rozszerza. Zewnętrzna warstwa pierścienia wykonana jest z materiału o kolorze zbliżonym do skóry. Pierścienie wyglądają estetycznie i nie odznaczają się na stopie.

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

Program rabatowyNie
MarkaCuxson Gerrard
RozmiarL


Najczęściej kupowane