Plaster Hapla
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Plaster Hapla

Produkt znajduje się w kategoriach: Plastry do blatówCuxson GerrardPlastry
Plaster Hapla (HypoAllegrnicPLAster) jest przeznaczony do wykonywania opatrunków. To hipoalergiczny, mocny i rozciągliwy plaster, który doskonale utrzymuje odciążenie w miejscu.

Dostępność: Brak w magazynie

21,00 zł
EKSPRESOWA WYSYŁKA
w mniej niż 24h
Zamów dziś, wyślemy od razu
WYBÓR SPECJALISTÓW
sprawdzone rozwiązania
Zadbaj o zdrowie bez kompromisów
HIGIENA
na każdym etapie
Bezpieczny system pakowania paczek

Mocny, rozciągliwy, hipoalergiczny!

Opis

Plaster Hapla (HypoAllegrnicPLAster) jest przeznaczony do wykonywania opatrunków. To hipoalergiczny, mocny i rozciągliwy plaster, który doskonale utrzymuje odciążenie w miejscu.

Plater ma kolor zbliżony do odcieni blatów do indywidualnego opracowywania, dzięki czemu odciążenie, oprócz tego że jest trwałe, wygląda bardzo estetycznie. Może być stosowany jako czasowa korekcja w obrębie palców stóp. Umożliwia nadanie odciążeniu lekkiego naprężenia.

Dzięki wygodnej rolce możliwe jest dobranie właściwej długości indywidualnie do wymagań. Aby ułatwić wybór idealnej szerokości do odciążeń lub opatrunków, plaster jest dostępny w czterech rozmiarach:

  • 1,25 cm szerokości
  • 2,5 cm szerokości
  • 5 cm szerokości
  • 7,5 cm szerokości

Opatentowany klej Hapla

Formuła kleju w plastrach Hapla jest taka sama jak w blatach. Opatentowany system kleju Hapla to połączenie jakości i bezpieczeństwa. Prace nad formułą kleju opierają się na ponad 25 latach badań klinicznych i naukowych. Kleje Hapla zostały przetestowane pod kątem bezpiecznego zastosowania na ludzkiej skórze. Są sklasyfikowane jako produkty niepodrażniające skóry. Sama technologia pozwala by skóra mogła oddychać i przepuszczać parę wodną. Dzięki wieloletnim badaniom producent stworzył technologię bezpiecznego nakładania kleju Hapla na różne materiały (bawełnę, sprasowaną wełnę itp.). Sam proces nakładania kleju Hapla na poszczególne materiały wymagał długoletnich badań. Grubość kleju, sposób nakładania, jest wyjątkowy dla każdego blatu.

Podczas procesu powlekania warstwa kleju Hapla jest pod napięciem, osiągając chemiczne usieciowienie i łączenie polimerów Hapla™ z włóknami materiału w celu zapewnienia optymalnego poziomu przyczepności i wyeliminowania możliwości rozwarstwienia, często spotykanych w innych metodach nanoszenia kleju.

Producent Cuxson Gerrard

Zakład produkcyjny umiejscowiony w Anglii w Broadwell Road został zaprojektowany w 1994 roku, aby spełnić wymagania dotyczące produkcji licencjonowanych produktów farmaceutycznych.

Procesy technologiczne posiadają certyfikaty ISO 9001: 2000 i ISO 13485: 2003. Dzięki temu jakość i bezpieczeństwo to nieodłączny składnik wszystkich produktów marki Cuxson Gerrard.

 

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

MarkaCuxson Gerrard