Podoland sonda dwustronna S

Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Podoland sonda dwustronna S

Produkt znajduje się w kategoriach: Narzędzia do pedicureNarzędzia specjalistyczne
Sonda podologiczna wykorzystywana jest do zakładania tamponad oraz do oczyszczania przestrzeni przy wałach okołopaznokciowych. Długość całkowita sondy wynosi 16 centymetrów.
21,00 zł
LUB

Cienka sonda z wygodą rękojeścią!

Opis

Sonda podologiczna wykorzystywana jest do zakładania tamponad oraz do oczyszczania przestrzeni przy wałach okołopaznokciowych. Długość całkowita sondy wynosi 16 cm, dlugość aplikatora 10 mm. Sonda S ma bardzo wąską końcówkę roboczą.

Dezynfekcja i sterylizacja

Każdorazowo po wykonanym zabiegu narzędzie powinno przejść pełen proces od mycia po sterylizację. Przed rozpoczęciem mycia, należy usunąć ręcznie przy pomocy jednorazowej ściereczki, ręcznika papierowego lub szczoteczki ewentualne zanieczyszczenia tj. pozostałości tkanek, pył lub inne zabrudzenia.

Pierwszym etapem procesu czyszczenia jest mycie narzędzia. Rekomendowane jest użycie do tego celu myjki ultradźwiękowej.

Kolejnym etapem jest sterylizacja. Narzędzie po uprzednim myciu, dezynfekcji i suszeniu, należy poddać procesowi sterylizacji przy użyciu urządzeń i w warunkach zgodnych z obowiązującymi normami.

Zalecana metoda sterylizacji to sterylizacja parą wodną w nadciśnieniu w temperaturze 134° Celsjusza (nie przekraczać 200°). Minimalny czas sterylizacji to 15 minut, czas suszenia pakietu to 20 minut.

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

Marka Podoland