Prontoman Protect Duo spray ochronny zestaw do stóp i butów o działaniu przeciwgrzybiczym
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Prontoman Protect Duo spray ochronny zestaw do stóp i butów o działaniu przeciwgrzybiczym

Jeśli szukasz podwójnej ochrony stóp Twoich pacjentów, to Prontoman Protect Duo jest produktem, który na dobre powinien zagościć w Twoim gabinecie. W skład zestawu wchodzą dwa produkty: Prontoman Protect do stóp i Prontoman Protect do butów.

Dostępność: W magazynie

75,00 zł
EKSPRESOWA WYSYŁKA
w mniej niż 24h
Zamów dziś, wyślemy od razu
WYBÓR SPECJALISTÓW
sprawdzone rozwiązania
Zadbaj o zdrowie bez kompromisów
HIGIENA
na każdym etapie
Bezpieczny system pakowania paczek

Podwójna ochrona!

Opis

Jeśli szukasz podwójnej ochrony stóp Twoich pacjentów, to Prontoman Protect Duo jest produktem, który na dobre powinien zagościć w Twoim gabinecie. W skład zestawu wchodzą dwa produkty:

  • Ochronny spray do butów Prontoman Protect, który skutecznie zwalcza 99,9% wszystkich istotnych bakterii, grzybów i wirusów zagnieżdżonych w obuwiu 
  • Prontoman spray do stóp, który należy stosować do codzinnej pielęgnacji stóp narażonych na wirusy, bakterie i grzyby

Jak stosować?

Prontoman Protect do stóp - gruntownie spryskać stopy oraz przestrzeń międzypalcową. Pozostawić do wyschnięcia i założyć świeże skarpetki.

Prontoman Protect do butów - przed pierwszym użyciem zalecane jest sprawdzenie tolerancji materiału na preparat. Spray nie zawiera substancji drażniących, dlatego można go stosować w zamkniętych pomieszczeniach. Spryskać wieczorem buty spray’em w odległości ok. 25 cm i pozostawić na noc do wyschnięcia.

Jak odsprzedawać?

Jako specjalista doskonale wiesz, że regularna profilaktyka i troska o stopy w domu może przedłużyć efekty zabiegu i ochronić Twoich Pacjentów przed nawrotem problemu. Domowa pielęgnacja profesjonalnymi kosmetykami do stóp to naturalny proces zakończenia terapii. Niezbędnym elementem skutecznej odsprzedaży kosmetyków do pielęgnacji stóp jest wiedza, którą jako specjalista już masz. Pacjenci bardzo wysoko cenią zaangażowanie oraz porady specjalistów. W prosty sposób wytłumacz im działanie i korzyści produktów.

Jeśli zastanawiasz się nad ceną produktu dla Pacjenta, skorzystaj z prostej metody: do ceny, za którą kupiłaś produkt dodaj 30%.

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

MarkaProntomed
Pojemność2 x 75 ml
Typ skórydo skóry normalnej, do skóry potliwej, do skóry suchej
Przeznaczeniedo stóp, do butów
Działanieochronne, przeciwbakteryjne, przeciwgrzybicze
Problemochrona przed grzybicą
Dedykowanedla diabetyków, dla sportowców
Konsystencjaspray