Runyes autoklaw parowy 8 litrów
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Runyes autoklaw parowy 8 litrów

Poszukujesz autoklawu do gabinetu jedno lub dwu stanowiskowego? Autoklaw Runnyes o pojemności 8 l to idealny wybór. Zmieści się w nim około 5-6 pakietów zabiegowych (pakietów narzędzi ręcznych oraz popakowanych w sterylne torebki frezów).Produkt na zamówienie.
Produkt wyłączony z programu rabatowego.

Produkt na zamówienie Czas dostawy: Prosimy o kontakt

5 999,00 zł
LUB

Idealny wybór dla małych gabinetów!

Opis

Poszukujesz autoklawu do gabinetu jedno lub dwustanowiskowego? Autoklaw Runnyes o pojemności 8 L to idealny wybór. Autoklaw SEA-8 jest urządzeniem klasy B wg standardów europejskich.

Dzięki potrójnie frakcjonowanej próżni dokładnie sterylizuje i suszy narzędzia. Wysokiej jakości pompa próżniowa wytwarza podciśnienie 0,7 atm i obniża wilgotność nawet do 0,2 %. Posiada również program B+, służący do sterylizacji bawełny.

Autoklaw wyposażony jest w ciekłokrystaliczny wyświetlacz, na którym odczytać można ciśnienie i temperaturę w komorze, czas cyklu oraz wykresy sterylizacji. Posiada zaprogramowane testy szczelności i stopnia penetracji pary (Bowie&Dick Test). Ma także opcję podłączenia drukarki.

Sterylizacja

Wybierając autoklaw pamiętaj, że jego wielkość ma niebagatelne znaczenie. Kupując zbyt duży sprzęt (17 lub 22-litrowe autoklawy), należy być przygotowanym na to, że będziemy musieli wyposażyć się w bardzo dużą liczbę narzędzi ręcznych, cęgów, cążek, sond oraz frezów. W 8-litrowym autoklawie Runnyes zmieści się około 5-6 pakietów zabiegowych (pakietów narzędzi ręcznych oraz popakowanych w sterylne torebki frezów).

Wbrew krążącym opiniom, mitem jest, że nie wolno układać pakietów jeden na drugim. Jest to jak najbardziej wskazane. Należy jednak trzymać się jeden podstawowej zasady: „strona papierowa do strony papierowej, a foliowa do foliowej”. Układając w ten sposób pakiety jeden na drugim, nie zaburzymy przepływu pary. Dotrze ona do każdego narzędzia i pozwoli w pełni oraz właściwie przeprowadzić proces sterylizacji.

Każdy autoklaw pobiera mniej więcej tyle prąd prądu, ile czajnik elektryczny podczas grzania wody. Problem jest taki, że czajnik pracuje 2-3 minuty, a autoklaw około jeden godziny. Postaraj się więc zawsze wypełnić szufladki w autoklawie, aby zmaksymalizować liczbę sterylizowanych w jednym momencie sprzętów.

Bezpieczeństwo

Runnyes to  autoklaw, który posiada pełną dokumentację dla UDT i Sanepidu (w tym odrębne CE na zawór bezpieczeństwa). Wybierając autoklaw Runnyes, zapewniasz sobie spokojną pracę i pewność w przypadku kontroli.

Dane techniczne

  • Moc: 1800 W
  • Maksymalne temp.: 121°C, 134°C
  • Wymiary komory (śr. x gł.): 170 x 310 mm
  • Wymiary obudowy (wys. x szer. x gł.): 400 x 405 x 590 mm
Cechy produktu

Informacje dodatkowe

Czas dostawyProsimy o kontakt
MarkaRuneys
Pojemność8 l


Najczęściej kupowane