Runyes autoklaw parowy 17 l
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Runyes autoklaw parowy 17 l

Produkt znajduje się w kategoriach: Autoklawy paroweRuneys
Runyes Sea-17, wyposażony w generator pary, to nowoczesny autoklaw klasy B o zaawansowanej technologii. Jest to idealny wybór dla większych gabinetów manicure, pedicure, podologicznych.

Produkt na zamówienie Czas dostawy: Prosimy o kontakt

7 900,00 zł
EKSPRESOWA WYSYŁKA
w mniej niż 24h
Zamów dziś, wyślemy od razu
WYBÓR SPECJALISTÓW
sprawdzone rozwiązania
Zadbaj o zdrowie bez kompromisów
HIGIENA
na każdym etapie
Bezpieczny system pakowania paczek

Dobry dla kliku stanowisk!

Opis

Runyes Sea-17 to nowoczesne autoklawy klasy B o zaawansowanej technologii. Jest to gwarancją dokładnego procesu sterylizacji wszystkich rodzajów wsadów.

Autoklawy Runyes są wyposażone w generator pary, który przyspiesza proces sterylizacji i równocześnie zapewnia idealne warunki wewnątrz komory do jej przeprowadzenia. Cicha praca, łatwy czytelny wyświetlacz oraz łatwość obsługi zapewniają komfort pracy w gabinecie.

Dodatkowo autoklawy posiadają funkcję samokontroli, co znacznie ułatwia pracę ze względu na dokładność procesu sterylizacji oraz informuje o błędach podczas sterylizacji.

Autoklaw 17-litrowy to idealny wybór dla większych gabinetów manicure, pedicure, podologicznych. W klinikach, w których jednego dnia pracują 2, 3, 4 i więcej stanowisk jest duże zużycie narzędzi i frezów. Autoklaw o dużej komorze pozwala nam na jednorazowe zapakowanie odpowiedniej liczby pakietów narzędzi ręcznych i frezów, co wiąże się również z korzyściami finansowymi.

Sterylizacja

Wbrew krążącym opiniom, mitem jest, że nie wolno układać pakietów jeden na drugim. Jest to jak najbardziej wskazane. Należy jednak trzymać się jeden podstawowej zasady: „strona papierowa do strony papierowej, a foliowa do foliowej”. Układając w ten sposób pakiety jeden na drugim, nie zaburzymy przepływu pary. Dotrze ona do każdego narzędzia i pozwoli w pełni oraz właściwie przeprowadzić proces sterylizacji.

Każdy autoklaw pobiera mniej więcej tyle prąd prądu, ile czajnik elektryczny podczas grzania wody. Problem jest taki, że czajnik pracuje 2-3 minuty, a autoklaw około jeden godziny. Postaraj się więc zawsze wypełnić szufladki w autoklawie, aby zmaksymalizować liczbę sterylizowanych w jednym momencie sprzętów.

Bezpieczeństwo

Runyes to  autoklaw, który posiada pełną dokumentację dla UDT i Sanepidu (w tym odrębne CE na zawór bezpieczeństwa). Wybierając autoklaw Runyes, zapewniasz sobie spokojną pracę i pewność w przypadku kontroli.

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

Czas dostawyProsimy o kontakt
MarkaRuneys
Pojemność17 l

Zajrzyj na bloga i dowiedz się więcej
18.01.2018 Sterylizacja krok po kroku