Runyes Touch Screen autoklaw parowy 17 litrów
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Runyes Touch Screen autoklaw parowy 17 litrów

Produkt znajduje się w kategoriach: Autoklawy paroweRuneys
Runyes Touch Screen 17 litrowy to jeden z najnowocześniejszych autoklawów parowych na rynku. Jest to urządzenie klasy B, co gwarantuje dokładny proces sterylizacji wszystkich rodzajów wsadów.

Dostępność: W magazynie

9 300,00 zł
EKSPRESOWA WYSYŁKA
w mniej niż 24h
Zamów dziś, wyślemy od razu
WYBÓR SPECJALISTÓW
sprawdzone rozwiązania
Zadbaj o zdrowie bez kompromisów
HIGIENA
na każdym etapie
Bezpieczny system pakowania paczek

Z dotykowym wyświetlaczem!

Opis
Runyes Touch Screen 17 litrowy to jeden z najnowocześniejszych autoklawów parowych na rynku. Jest to urządzenie klasy B, co gwarantuje dokładny proces sterylizacji wszystkich rodzajów wsadów.

Posiada funkcję samokontroli, informującą o dokładności procesu sterylizacji lub ewentualnych błędach podczas sterylizacji. Autoklawy Runeys posiadają dodatkowo generator pary, który przyspiesza proces sterylizacji i równocześnie zapewnia idealne warunki wewnątrz komory do jej przeprowadzenia. Cicha praca, łatwy czytelny wyświetlacz i łatwość obsługi zapewniają komfort pracy w każdym gabinecie.

Sterylizacja

Wbrew krążącym opiniom, mitem jest, że nie wolno układać pakietów jeden na drugim. Jest to jak najbardziej wskazane. Należy jednak trzymać się jeden podstawowej zasady: „strona papierowa do strony papierowej, a foliowa do foliowej”. Układając w ten sposób pakiety jeden na drugim, nie zaburzymy przepływu pary. Dotrze ona do każdego narzędzia i pozwoli w pełni oraz właściwie przeprowadzić proces sterylizacji.
Każdy autoklaw pobiera mniej więcej tyle prąd prądu, ile czajnik elektryczny podczas grzania wody. Problem jest taki, że czajnik pracuje 2-3 minuty, a autoklaw około jeden godziny. Postaraj się więc zawsze wypełnić szufladki w autoklawie, aby zmaksymalizować liczbę sterylizowanych w jednym momencie sprzętów.

Bezpieczeństwo

Runyes to  autoklaw, który posiada pełną dokumentację dla UDT i Sanepidu (w tym odrębne CE na zawór bezpieczeństwa). Wybierając autoklaw Runyes, zapewniasz sobie spokojną pracę i pewność w przypadku kontroli.

Cechy:
  • Pojemność 17 litrów
  • Moc 1800 W
  • Dwa cykle sterylizacji: 121 i 134° C
  • Wymiary komory 250 x 355 mm
  • Wymiary całkowite (wys. x  szer. x gł.) 440 x 460 x 585 mm
  • Waga 47 kg
  • Posiada program sterylizacji bawełny, testy szczelności i stopnia penetracji pary (Bowie&Dick Test)
  • Ciekłokrystaliczny wyświetlacz, na którym odczytać można ciśnienie i temperaturę w komorze, czas cyklu oraz wykresy sterylizacji
Cechy produktu

Informacje dodatkowe

Czas dostawyProsimy o kontakt
MarkaRuneys
Pojemność17 l

Zajrzyj na bloga i dowiedz się więcej
18.01.2018 Sterylizacja krok po kroku