• Warsztaty z klamer ORA

  Warsztaty z klamer ORA 17.09.2017

  Problem wrastających paznokci dotyczy coraz większej liczby Pacjentów a klamry ortonyksyjne są jedną  z podstawowych metod radzenia sobie z takimi przypadkami. Klamra ORA to skuteczne połączenie działania wielu sił fizycznych. Jednocześnie możemy wykorzystać siłę dźwigni, sprężystości i pamięć kształtu metalu. Już dziś przekonaj się jak możesz szybko i skutecznie pomóc swoim Pacjentom!

  lubDowiedz się więcej
 • Warsztaty z PZP i pracy skalpelem

  Warsztaty z PZP i pracy skalpelem 08.10.2017

  W jaki sposób wykonywać zabieg, aby Pacjenci byli zadowoleni, a zabieg opłacalny? Które z dostępnych na rynku narzędzi wybrać, aby zoptymalizować swoją pracę? Podczas warsztatu nauczymy Cię zasad ergonomii, organizacji i metod pracy.

  lubDowiedz się więcej
 • Warsztaty z odciążeń

  Warsztaty z odciążeń 22.10.2017

  Jak pomóc i ulżyć w bólu naszemu Pacjentowi już podczas pierwszej wizyty i dlaczego tak istotne jest właściwe odciążanie bolesnych miejsc? Podczas warsztatów Podolodzy przekażą wiedzę teoretyczną jak i praktyczną na temat wykorzystania dostępnych materiałów.

  lubDowiedz się więcej
 • V Spotkanie Podologia w Praktyce już 13 stycznia 2018r.

  V Spotkanie Podologia w Praktyce już 13 stycznia 2018r. 13.01.2018

  Największe wydarzenie w kraju zrzeszające specjalistów zajmujących się podologią, pedicure i manicure. Spotkaniu przyświeca idea dyskusji zamiast monologu prowadzących.
  lubDowiedz się więcej

Poprzednie warsztaty i spotkania

Shop by

Filter

Kategoria
 1. Warsztaty
Warsztaty 2017
Warsztaty 2018
Wyczyść filtry