Hurtownia podologiczna online Kerpro

44. Kongres i Targi LNE – 22-23 kwietnia 2023

Już w najbliższy weekend, w dniach 22-23 kwietnia odbędą się 44. Targi i Kongres LNE. Z tej okazji przygotowaliśmy moc atrakcji.

Już w najbliższy weekend, w dniach 22-23 kwietnia odbędą się 44. Targi i Kongres LNE. Z tej okazji przygotowaliśmy moc atrakcji.

Z targowych promocji będzie można skorzystać na 3 różne sposoby:

  • stacjonarnie podczas targów LNE, nasze stoisko 119 znajdziesz w hali Dunaj
  • on-line na naszej stronie www.kerpro.pl
  • telefonicznie, specjalnie na czas targów nasze infolinia będzie czynna również w sobotę i niedzielę

Podczas targów LNE na naszym stoisku będzie można obejrzeć i przetestować wyposażenie gabinetu, poznać nowości czy porozmawiać z właścicielką marki Podopharm Anetą Oleszek oraz szkoleniowcami z Podoedukacji.

W sobotę 22 kwietnia o godz. 14:00 Marcin Bielecki w ramach panelu podologicznego opowie o gotowych rozwiązania marketingowych, wspierających sprzedaż produktów i wpływających na wizerunek gabinetu podologicznego. 

Produkty z naszej oferty będą miały specjalne promocyjne ceny. Co ważne, dla wygody naszych klientów na czas targów automatycznie zmienimy ceny, dlatego nie potrzebujesz żadnego kodu rabatowego, by skorzystać z okazji.

W tej edycji mamy jeszcze dla Was wyjątkową niespodziankę. Dzięki regularnemu budowaniu silnych relacji z naszymi dostawcami, dla wszystkich uczestników targów przygotowaliśmy wyjątkowe zestawy prezentowe.

Pierwszy zestaw LNE to pakiet produktów o wartości ponad 150 zł – otrzyma go każdy, kto w dniach 1-2 kwietnia zrobi zamówienie za min. 700 zł. W tym zestawie znajdą się m.in.: próbki kosmetyków Podopharm, Arkada, Pedibaehr i Baehr, odciążania Podohelp, mały krem do rąk czy mała pianka do stóp.

Drugi zestaw LNE GOLD to pakiet produktów o wartości ponad 350 zł – otrzyma go każdy, kto w dniach 1-2 kwietnia zrobi zamówienie za min. 1 200 zł. W tym zestawie znajdziesz np.: serum Arkada, nawilżające serum do rąk i paznokci w piance Podopharm 75 ml, krem do rąk marki Baehr, piankę Pedibaehr, krem do stóp Pedibaehr, odciążenia Podohelp, aplikator Arkada i wiele innych.