Baehr lampa LED z lupą SATURN
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Baehr lampa LED z lupą SATURN

Produkt znajduje się w kategoriach: SprzętWyposażenieLampy podologiczne

Nowoczesna lampa z okrągłym modułem LED daje naturalne światło. Źródło światła - LED 10 Watt, 51 lumentów na 1 Watt. Kolor obudowany lampy jest biały, co sprawia, że lampa LED z lupą SATURN będzie doskonale pasować do każdego gabinetu.


Produkt wyłączony z systemu rabatowego.
Aby poznać szczegóły dotyczące czasu dostawy, skontaktuj się z nami.

Produkt na zamówienie Czas dostawy: Prosimy o kontakt

890,00 zł
LUB

Naturalne światło!

Opis

Nowoczesna lampa z okrągłym modułem LED daje naturalne światło. Źródło światła - LED 10 Watt, 51 lumenów na 1 Watt. Kolor obudowany lampy jest biały, co sprawia, że lampa LED z lupą SATURN będzie doskonale pasować do każdego gabinetu.

Powiększone korzyści

Nowoczesna technologia, wykorzystana podczas projektowania i produkcji lampy, to tylko jeden z atutów tego sprzętu. Lampa została wyposażona w 3-dioptrowa lupę, która pozwala na maksymalną dokładność podczas wykonywania zabiegów.

Proste i wygodne ustawienia

Zamknięta w nowoczesnym i ergonomiczny kształcie lampa z lupą jest niezbędnym elementem wyposażenia gabinetu. Wyważone sprężynowe ramię pozostaje w ustawionym położeniu. Korzystaj z najlepszych rozwiązań, które zostały stworzony z myślą o Twoim komforcie.

Naturalne światło

Lampa z lupą to niezbędny element wyposażenia każdego gabinetu podologicznego czy pedicure. Lampa z lupą marki Baehr to wpisująca się w nowoczesną technologię i trendy lampa LED, która ułatwia codzienną pracę specjalistów. Nowoczesna lampa z okrągłym modułem LED daje naturalne światło. 3-dioptrowa lupa pozwala na maksymalną dokładność podczas pracy.

Dla Twojej wygody

Wyważone sprężynowe ramię pozostaje w ustawionym położeniu. Źródło światła - LED 10 Watt, 51 lumenów na 1 Watt. Kolor obudowy utrzymany w kolorze białym.

Cechy użytkowe

  • Ustawne i stabilne ramię
  • Naturalne światło
  • 2-letnia gwarancja

Wymiary i dane techniczne

  • Całkowita długość rozciągniętego ramienia: 100 cm
  • 3-diopriowa lupa
Cechy produktu

Informacje dodatkowe

Czas dostawyProsimy o kontakt
Gwarancja24 miesiące
MarkaBaehr
Długość100 cm


Najczęściej kupowane