Targi BEAUTY FORUM & SPA w minioną sobotę otworzyły sezon jesienno-zimowy.

Podczas dwóch dni ofertę usług, produktów i najnowszych trendów przedstawiło wiele wiodących na polskim i zagranicznym rynku firm kosmetycznych. Ogromna frekwencja, rosnąca z roku na rok wspaniale akompaniowała z bogatą ofertą wystawienniczą.

Hala wystawiennicza podzielona została na strefy: Wellness & Spa, kosmetyka, stopy i paznokcie. Oddzielną halę zajęły firmy z branży fryzjerskiej. W części z zaopatrzeniem gabinetów pedicure, podologia nie mogło zabraknąć naszej ekipy z Kerpro. Jak co roku zaprezentowaliśmy szeroki wachlarz produktów, od profesjonalnych kosmetyków do stóp, narzędzi, aż po frezarki i fotele podologiczne niezbędne do wyposażenia każdego gabinetu. Dużą popularnością cieszył się nasz Cosmetic Bar, w którym wypróbować można było kosmetyki z serii Wellness a także nowości z serii Fresh Feet marki Pedibaehr. Hitem okazały się fenomenalnie pachnące sole do kąpieli tej samej marki. Nie można było przejść obok nich obojętnie!

Bardzo dziękujemy wszystkim, z którymi mogliśmy osobiście spotkać się i porozmawiać na tegorocznej edycji targów Beauty Forum. Do zobaczenia na wiosnę w Warszawie.