Chifa szczypce do cięcia drutu
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Chifa szczypce do cięcia drutu

Szczypce do cięcia drutu firmy Chifa to niezbędne narzędzie w gabinecie każdego podologa. Umożliwiają zarówno precyzyjne cięcie drutu, służącego do samodzielnego wyginania klamer, jak i docinanie gotowych do użycia klamer systemu Ora.

Dostępność: W magazynie

289,00 zł
EKSPRESOWA WYSYŁKA
w mniej niż 24h
Zamów dziś, wyślemy od razu
WYBÓR SPECJALISTÓW
sprawdzone rozwiązania
Zadbaj o zdrowie bez kompromisów
HIGIENA
na każdym etapie
Bezpieczny system pakowania paczek

Niezbędne przy zakładaniu klamer Ora!

Opis

Szczypce do cięcia drutu firmy Chifa wykonano z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. To niezbędne narzędzie w gabinecie każdego podologa. Umożliwiają zarówno precyzyjne cięcie drutu, służącego do samodzielnego wyginania klamer, jak i docinanie gotowych do użycia klamer systemu Ora.

Szczypce posiadają wbudowaną utwardzaną wkładkę tnącą, dzięki czemu radzą sobie doskonale z drutem o grubości do 0,8 mm. Idealny profil ostrza gwarantuje długą żywotność i płynność cięcia.

Dezynfekcja i sterylizacja

Każdorazowo po wykonanym zabiegu narzędzie powinno przejść pełen proces od mycia po sterylizację. Przed rozpoczęciem mycia, należy usunąć ręcznie przy pomocy jednorazowej ściereczki, ręcznika papierowego lub szczoteczki ewentualne zanieczyszczenia tj. pozostałości tkanek, pył lub inne zabrudzenia.

Pierwszym etapem procesu czyszczenia jest mycie narzędzia. Rekomendowane jest użycie do tego celu myjki ultradźwiękowej.

Kolejnym etapem jest sterylizacja. Narzędzie po uprzednim myciu, dezynfekcji i suszeniu, należy poddać procesowi sterylizacji przy użyciu urządzeń i w warunkach zgodnych z obowiązującymi normami.

Zalecana metoda sterylizacji to sterylizacja parą wodną w nadciśnieniu w temperaturze 134° Celsjusza (nie przekraczać 200°). Szczypce do cięcia drutu mogą być również sterylizowana w 121°. Minimalny czas sterylizacji to 15 minut, czas suszenia pakietu to 20 minut.

Gwarancja

Każde narzędzie objęte jest roczną gwarancją producencką. Producent gwarantuje, że produkt jest wolny od wszelkich wad i defektów w materiale i wykonawstwie. Gwarancja nie obejmuje:

  • zużycia wynikającego z normalnego toku eksploatacji
  • niewłaściwego stosowania, niezgodnego z przeznaczeniem
  • mechanicznego uszkodzenia lub nadmiernego przeciążenia
  • uszkodzeń korozyjnych (powstałymi z agresywnymi substancjami chemicznymi)
  • niewłaściwego czyszczenia i sterylizacji
Cechy produktu

Informacje dodatkowe

MarkaChifa