Kuferek mobilny do frezarki TEC A1200 i A2000
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Kuferek mobilny do frezarki TEC A1200 i A2000

Produkt znajduje się w kategoriach: BaehrPodologia mobilna
Kuferek został zaprojektowany w taki sposób, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Unikalny design połączony z idealnym dopasowaniem elementów składowych pozwalają na jeszcze szybsze przeprowadzenie zabiegu.

Produkt na zamówienie Czas dostawy: Prosimy o kontakt

1 890,00 zł
EKSPRESOWA WYSYŁKA
w mniej niż 24h
Zamów dziś, wyślemy od razu
WYBÓR SPECJALISTÓW
sprawdzone rozwiązania
Zadbaj o zdrowie bez kompromisów
HIGIENA
na każdym etapie
Bezpieczny system pakowania paczek

Najlżejszy kuferek mobilny na rynku!

Opis

Kuferek został zaprojektowany w taki sposób, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Unikalny design połączony z idealnym dopasowaniem elementów składowych kuferka pozwalają na jeszcze szybsze przeprowadzenie zabiegu na stopach.

Wykonana z wysokiej klasy aluminium obudowa kuferka jest odporna na zabrudzenia oraz na zmienne warunki atmosferyczne. Firma Baehr zadbała o to, by sprzęt w postaci lampy, frezarki czy narzędzi nie został uszkodzony lub zalany w trakcie przemieszczania się pomiędzy domami klientów.

Dwa wysokiej klasy zapięcia pozwalają nam zamknąć walizkę. Dołączonym do zestawu kluczem możemy dodatkowo zabezpieczyć sprzęt. 

We wnętrzu kuferka znajduje się idealnie spasowane miejsce na frezarkę z pochłaniaczem pyłu BAEHR TEC A2000. Obok frezarki umieszczony jest dedykowany uchwyt na mobilną lampę zabiegową. Specjalnie zaprojektowana półka pomaga pedicurzystce/podologowi w utrzymaniu idealnej ergonomii pracy. Znajduje się na niej wystarczająco dużo miejsca, by rozstawić swój sprzęt zabiegowy (preparaty zmiękczające, kremy, pianki, narzędzia, frezy itp.)

Do zestawu należy dokupić dedykowane kółka transportowe z teleskopową rączką. Forma walizki pozwala na pokonywanie znacznych odległości, bez zbędnego obciążania naszych barków czy pleców.

Kuferek wraz ze znajdującą się w nim frezarką jest najlżejszym zestawem mobilnym dostępnym obecnie na rynku. Codzienna, wielogodzinna praca będzie zatem czystą przyjemnościa.

Cechy:

  • tacka robocza do odkładania narzędzi
  • przewód zasilający
  • rozgałęziacz na dwa gniadka w środku
  • dwa pojemniki robocze o pojemności 800 ml
  • uchwyt do przymocowania lampy


Dane techniczne

  • waga pustego kuferka: 4,2 kg
  • maksymalne obciążenie: 10 kg
  • szerokość: 57 cm
  • wysokość 15 cm
  • głębokość: 42 cm
Cechy produktu

Informacje dodatkowe

Czas dostawyProsimy o kontakt
MarkaBaehr
Waga4,2 kg

Zajrzyj na bloga i dowiedz się więcej
18.06.2018 Wyposażenie mobilnego gabinetu podologicznego