Informujemy, że od 16 marca do odwołania sklep stacjonarny jest zamknięty. Tym samym, nie ma możliwości odbioru paczek osobiście w sklepie.

Prontoman żel
Aby dodać produkt do ulubionych
zaloguj się lub załóż konto

Prontoman żel

Produkt znajduje się w kategoriach: KosmetykiPrzed zabiegiemProntomedW trakcie zabiegu
Prontoman żel to produkt medyczny do stosowania przy stanach zapalnych wału paznokciowego. Działa odkażająco na rany, chroniąc jednocześnie przed zarazkami wieloopornymi (np. MRSA) i grzybiczymi.

Dostępność: W magazynie

Cena dostępna dla zalogowanych

Wspomaga proces gojenia ran!

Opis

Prontoman żel to produkt medyczny do stosowania przy stanach zapalnych wału paznokciowego. Działa odkażająco na rany, chroniąc jednocześnie przed zarazkami wieloopornymi (np. MRSA) i grzybiczymi.

Zawarty w żelu antybakteryjny kompleks poliheksanidyny i betainy (PHMB) skutecznie odkaża trudno dostępne obszary, neutralizując nieprzyjemne zapachy. W ten sposób zmienione chorobowo miejsca są chronione przed zarazkami. Zahamowany zostaje proces rozmnażania bakterii i grzybów. Produkt można stosować w połączeniu z opatrunkami, tamponadami (szczególnie polecany przy tamponadach w wale paznokciowym) i większością klamer ortonyksyjnych na paznokciach.

Prontoman żel wspomaga gojenie ran, nie wykazuje właściwości cytotoksycznych, drażniących i sensybilizujących. Może być stosowany bez zastrzeżeń przez długi czas. Jest dobrze tolerowany przez diabetyków i alergików.

Składniki
Prontoman żel zawiera: aqua purificata, glycerine, hydroxyethylcellulose, 0,1% undecylenamidopropys-betaine, 0,1% polyaminopropyl-biguanide (poliheksanid). 

Sposób użycia

Na czystą i osuszoną skórę nałożyć cienką warstwę żelu. Nie należy zmywać ani ścierać powstałej warstwy ochronnej. Po nałożeniu preparatu wskazana jest osłona chorobowego miejsca opatrunkiem. Do stosowania punktowo.

Cechy produktu:

  • Prontoman żel to produkt medyczny do stosowanie przy stanach zapalnych wału paznokciowego
  • Działa odkażająco na rany, chroniąc jednocześnie przed zarazkami wieloopornymi (np. MRSA) i grzybiczymi
  • Skutecznie odkaża trudno dostępne obszary
  • Neutralizuje nieprzyjemne zapachy
  • Produkt można stosować w połączeniu z opatrunkami, tamponadami (szczególnie polecany przy tamponadach w wale paznokciowym) i większością klamer ortonyksyjnych na paznokciach
  • Nie wykazuje właściwości cytotoksycznych, drażniących i sensybilizujących
  • Może być stosowany bez zastrzeżeń przez długi czas
  • Dobrze tolerowany przez diabetyków i alergików

 

Cechy produktu

Informacje dodatkowe

Program rabatowyTak
MarkaProntomed
Pojemność20 ml
Konsystencjażel


Przyda Ci się też

Najczęściej kupowane