Hurtownia podologiczna online Kerpro

Współpraca Kerpro z producentami

Czy wiesz że w ofercie Kerpro znajduje się ponad 1500 produktów, aż 48 renomowanych marek? Stawiamy na profesjonalizm i zaangażowanie w relacje zarówno z naszymi klientami jak i dostawcami. Doskonale zdajemy siebie sprawę, że współpraca biznesowa na wysokim poziomie przynosi najlepsze rezultaty.

Czy wiesz że w ofercie Kerpro znajduje się ponad 1500 produktów, aż 48 renomowanych marek?

Stawiamy na profesjonalizm i zaangażowanie w relacje zarówno z naszymi klientami jak i dostawcami. Doskonale zdajemy siebie sprawę, że współpraca biznesowa na wysokim poziomie przynosi najlepsze rezultaty.

Z wielką uwagą dobieramy dostawców, po to, by móc zaoferować sprawdzone i skuteczne produkty. Mocno współpracujemy z branżą medyczną, fizjoterapeutyczną i innymi, którzy zaopatrują największe ośrodki w Polsce i również przyczyniają się do rozwoju podologii. W naszej branży liczy się nie tylko najwyższej jakości produkt, ale to, co możemy dostać „więcej”.

Sprawdź już teraz w jaki sposób wypowiadają się na Nasz temat Adrian Arkada, Aneta Oleszek, Katarzyna Kłosińska i Elżbieta Zielska oraz Daniel Abratkiewicz, czyli wybitne postaci polskiej podologii!