Czy już to wiesz?Odkrywaj z nami tajniki podologii!

Dzielimy się wiedzą

Nasz blog to zbiór praktycznych informacji, które ułatwią Twoją codzienną pracę i rozwój. Znajdziesz tu opisy zabiegów krok po kroku, informacje na temat zastosowania kosmetyków i narzędzi, poznasz najciekawsze przypadki z praktyki podologicznej i najlepsze wydarzenia branżowe, w których warto uczestniczyć.

Zabiegi
13.11.2019

Podstawowy zabieg podologiczny

Powszechnie znany zabieg PZP występuje w większości gabinetów pielęgnacji stóp. W gabinetach kosmetycznych mówimy o zabiegu pedicure, często też używane jest określenie pedicure leczniczego lub specjalistycznego.

Read More
Poradnik Puls Kerpro
22.10.2019

Jak wybrać idealne frezy podologiczne?

Frezy podologiczne czy frezy do pedicure, nazywane narzędziami rotacyjnymi, to jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego stanowiska pracy w gabinetach specjalistycznej pielęgnacji stóp. Jak wybrać idealne frezy do pracy?

Read More
Poradnik
15.07.2019

Co składa się na skuteczność kosmetyków?

Codziennie na rynku pojawiają się nowości kosmetyczne. Na co zwrócić uwagę, wybierając kosmetyki do stóp? Jak spośród tak bogatej oferty wybrać te produkty, które spełnią oczekiwania nasze i naszych klientów? Sekret skuteczności zamknięty jest w składzie kosmetyków.

Read More
Poradnik Puls Kerpro
26.06.2019

Nośniki do kapturków – proste zasady użytkowania

Nośniki do kapturków są niezbędnym elementem wyposażenia każdego stanowiska pracy, na którym używa się kapturków ściernych. Podobnie jak kapturki występują w czterech rozmiarach. Do danego rozmiaru należy dobierać odpowiedni zakres obrotów.

Read More
Testy produktów Puls Kerpro
26.06.2019

Innowacyjne preparaty Prontoman w gabinecie podologicznym

Przedstawiamy innowacyjne preparaty Prontoman. Są to produkty medyczne o szerokim spektrum działania. Dezynfekcja stóp, paznokci i butów. Nie zawierają alkoholu przez co są bezpieczne, a zabiegi bezbolesne.  

Read More
Testy produktów Puls Kerpro Najnowsze artykuły
20.03.2019

Kapturki Lukas PODO najczęściej wybierane przez specjalistów

Kapturki ścierne firmy Lukas wykonane są z dbałością o najwyższą jakość wykorzystanych materiałów. W ostatnich latach pomarańczowe kapturki Lukas PODO szturmem zdobyły serca podologów. Sprawdź, które rozmiary i gradacje są najlepsze dla twoich pacjentów.

Read More
Poradnik Puls Kerpro Najnowsze artykuły
20.03.2019

Testy do autoklawu, który wybrać, czym się różnią?

Sprawdź, czym różnią się klasy testów do autoklawów parowych. Pamiętaj, że prawidłowo dobrany test i rzetelnie przeprowadzony proces sterylizacji to gwarancja bezpieczeństwa i higieny pacjentów i personelu gabinetów podologicznych.

Read More
Testy produktów
05.02.2019

Produkty Remmele's - poznaj ich zastosowanie!

Odpowiedni dobór preparatów, które są bezpieczne i mają wszechstronne zastosowanie pozwala przy niewielkiej liczbie produktów, dostępnych na stanowisku, w pełni wykonać każdy zabieg. Wśród produktów cieszących się dużą popularnością znajdują się produkty Remmele’s.

Read More
Wydarzenia
07.12.2018

Tydzień otwarty w Kerpro

Tydzień otwarty to doskonała okazja, by znów się spotkać i zobaczyć naszą nową siedzibę, które znajduje się przy ul. Żeromskiego 77 lok. U1 w Warszawie. Dla odwiedzających przygotowaliśmy świąteczną niespodziankę!

Read More

1-9 z 85

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5