Informujemy, że od 16 marca do odwołania sklep stacjonarny jest zamknięty. Tym samym, nie ma możliwości odbioru paczek osobiście w sklepie.

Czy już to wiesz?Odkrywaj z nami tajniki podologii!

Dzielimy się wiedzą

Nasz blog to zbiór praktycznych informacji, które ułatwią Twoją codzienną pracę i rozwój. Znajdziesz tu opisy zabiegów krok po kroku, informacje na temat zastosowania kosmetyków i narzędzi, poznasz najciekawsze przypadki z praktyki podologicznej i najlepsze wydarzenia branżowe, w których warto uczestniczyć.

Poradnik Puls Kerpro Najnowsze artykuły
01.04.2020

Kompendium wiedzy o stopach

Nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale zdrowie całego organizmu zaczyna się od stóp. Nieprawidłowe stawianie stóp podczas chodu może być przyczyną bólów kolan, bioder, a nawet kręgosłupa. Zmiany chorobowe pojawiające się w obrębie stóp także mogą być przyczyną bólu.

Read More
Poradnik Puls Kerpro Najnowsze artykuły
01.04.2020

Usługi podologiczne w gabinecie kosmetycznym

Stopy codziennie wykonują naprawdę ciężką pracę, choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy. Dopiero gdy w obrębie stóp pojawią się chorobowe zmiany, które utrudnią swobodne chodzenie, uświadamiamy sobie, jak ważne jest dbanie o zdrowie stóp.

Read More
Poradnik
01.04.2020

Ortonyksja – co to jest i jaka jest jej historia?

Ortonyksja to korekcja paznokci, która znajduje zastosowanie w przypadku paznokci wrastających i wkręcających się. Klamra ortonyksyjna dobierana jest do stanu paznokcia – w zależności od jego kształtu, grubości, sposobu wrastania, łamliwości i elastyczności.

Read More
Poradnik Puls Kerpro
31.03.2020

Techniki rekonstrukcji paznokci

Paznokcie są swego rodzaju wizytówką każdego z nas. Każdy chce, by były one mocne i zdrowe. Niestety czasem stan paznokci pozostawia wiele do życzenia. Przyczyn zniszczenia paznokci może być wiele, jednak efekt zwykle jest podobny – paznokcie są słabe, kruche i w dodatku się rozdwajają.

Read More
Poradnik Testy produktów Puls Kerpro
30.03.2020

Rodzaje klamer ortonyksyjnych

Wrastające paznokcie to dolegliwość, która polega na wrośnięciu płytki paznokcia w skórę – najczęściej dotyczy palców u stóp. Powoduje silny ból, stany zapalne oraz ropnie. Jednym z najskuteczniejszych sposobów leczenia wrastających paznokci są klamry ortonyksyjne.

Read More
Poradnik Puls Kerpro
30.03.2020

Pył podczas frezowania – dowiedz się, jak się przed nim chronić!

Frezarki to jeden z najważniejszych sprzętów w gabinetach podologicznych. Specjalistyczne frezy odpowiednio dobrane do przypadku ułatwiają pracę i przyspieszają osiągnięcie pożądanego efektu. Pojawia się tylko pytanie, czy praca z frezarkami, aby na pewno jest w 100% bezpieczna?

Read More
Poradnik Testy produktów Puls Kerpro
29.03.2020

Cążki i nożyczki – wszystko, co musisz o nich wiedzieć

Narzędzia takie jak cążki, nożyczki czy radełka do paznokci (nazywane też kopytkami) umożliwiają przeprowadzenie zabiegu kosmetycznego lub podologicznego na najwyższym poziomie, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Jest tylko jeden warunek – narzędzia musi cechować wysoka jakość.

Read More
Poradnik Puls Kerpro
29.03.2020

Wizyta w gabinecie podologicznym

Dobra komunikacja między pacjentem a podologiem jest podstawą udanej wizyty. Podolog w pewnym stopniu musi znać się na psychologii i umieć rozmawiać w języku pacjenta. Nierzadko to właśnie z rozmowy dowiaduje się, co stanowi problem i jaka jest jego przyczyna.

Read More
Poradnik
26.03.2020

Jak pozyskać pacjentów? Poznaj sprawdzone sposoby!

Zanim informacje o świadczonych w Twoim gabinecie usługach zaczną się rozchodzić pocztą pantoflową, sam musisz poinformować o nich świat. Przygotuj się jednak, że łatwo nie będzie. Podologia w Polsce jest dość nową dziedziną medycyny, o której istnieniu jeszcze nie wszyscy wiedzą.

Read More

1-9 z 98

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5