Czy już to wiesz?Odkrywaj z nami tajniki podologii!

Dzielimy się wiedzą

Nasz blog to zbiór praktycznych informacji, które ułatwią Twoją codzienną pracę i rozwój. Znajdziesz tu opisy zabiegów krok po kroku, informacje na temat zastosowania kosmetyków i narzędzi, poznasz najciekawsze przypadki z praktyki podologicznej i najlepsze wydarzenia branżowe, w których warto uczestniczyć.

Poradnik
13.06.2017

Raty w Kerpro – sprawdź, jakie to proste!

Marzysz o frezarce, fotelu podologicznym, lampie czy innym niezbędnym do codziennej pracy sprzęcie najwyższej jakości? Kupuj w Kerpro na raty, bez wkładu własnego! Raty w Kerpro to moc korzyści i udogodnień.

Read More
Zabiegi
12.06.2017

Usuwanie odcisków i brodawek wirusowych

Coraz więcej osób zmaga się z problemami odcisków oraz brodawek wirusowych. Bardzo ważne jest, aby odpowiednio zdiagnozować zmianę, ponieważ odciski i kurzajki wymagają innego sposobu postępowania.

Read More
Zabiegi
12.06.2017

Oczyszczanie paznokci i rekonstrukcja

Zabieg oczyszczania paznokci należy rozpocząć od diagnostyki. Możliwe jest, że paznokieć jest zajęty drożdżami, grzybami lub innymi. W tym wypadku konieczne jest wykonanie badań mikologicznych.

Read More
Zabiegi
12.06.2017

Terapia wrastających i wkręcających się paznokci

Przy rozpoczęciu terapii wrastających lub wkręcających paznokci niezbędna jest diagnostyka. Paznokciom wrastającym najczęściej towarzyszy stan zapalny, który jest wywołany przez cześć paznokcia przebijającą tkanki miękkie.

Read More
Zabiegi
09.06.2017

Usuwanie zrogowaceń, modzeli oraz opracowanie pękających pięt

Opracowanie hiperkeratoz to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów. Wydawać by się mogło, że usunięcie zrogowaceń jest proste i każdy pacjent może z powodzeniem wykonać to samodzielnie.

Read More
Zabiegi
07.06.2017

Podstawowy zabieg podologiczny

Powszechnie znany zabieg PZP występuje w większości gabinetów pielęgnacji stóp. W gabinetach kosmetycznych mówimy o zabiegu pedicure, często też używane jest określenie pedicure leczniczego lub specjalistycznego.

Read More
Wydarzenia
31.05.2017

Warsztat z PZP z elementami pracy skalpelem

W minioną niedzielę odbył się kolejny warsztat z PZP. Kursantki nauczyły się jak szybko i bezpiecznie wykonać podstawowy zabieg podologiczny. W przyjemnej atmosferze uczestniczki dowiedziały się jak używać frezarki i skalpela.

Read More
Wydarzenia
31.05.2017

Warsztaty klamry ortonyksyjne ORA

Kolejne specjalistki opuściły nasze centrum szkoleniowe z ogromną dawką specjalistycznej wiedzy. Wszystkim uczestniczkom życzymy samych sukcesów zawodowych. Do zobaczenia drogie Panie.

Read More
Wydarzenia
31.05.2017

Warsztat PZP + praca skalpelem

W jaki sposób wykonywać zabieg, aby Pacjenci byli zadowoleni, a zabieg opłacalny? Które z dostępnych na rynku narzędzi wybrać, aby zoptymalizować swoją pracę? Odpowiedzi na te i inne pytania udzielamy podczas szkoleń.

Read More
Ustaw kierunek rosnący

1-9 z 64

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5