Czy już to wiesz?Odkrywaj z nami tajniki podologii!

Dzielimy się wiedzą

Nasz blog to zbiór praktycznych informacji, które ułatwią Twoją codzienną pracę i rozwój. Znajdziesz tu opisy zabiegów krok po kroku, informacje na temat zastosowania kosmetyków i narzędzi, poznasz najciekawsze przypadki z praktyki podologicznej i najlepsze wydarzenia branżowe, w których warto uczestniczyć.

Wydarzenia
19.04.2018

Skorzystaj z targowych rabatów na sprzęt!

Planujesz zakup fotela, frezarki czy lampy? Od 20 do 22 kwietnia możesz zakupić sprzęt z atrakcyjnym rabatem targowym. Skorzystaj z okazji i ciesz się najlepszej jakości sprzętem w Twoim gabinecie.

Read More
Opisy przypadków
13.04.2018

Usuwanie odcisku

Kobieta, lat 56, zgłosiła się do gabinetu z powodu dokuczliwego bólu pięty. Sama nie umiała zdiagnozować problemu. Suchość skóry, płaskostopie poprzeczne, nieprawidłowe obuwie.

Read More
Poradnik
13.04.2018

Rękawy do sterylizacji vs torebki do sterylizacji - co wybrać?

W zależności od wielkości gabinetu, liczby osób, które pracują, liczby przyjmowanych pacjentów bądź też czasu, jakim dysponujemy w pracy, są do wyboru rękawy do samodzielnego cięcia i zgrzewania lub gotowe pakiety, zwane torebkami do sterylizacji.

Read More
06.03.2018

Wybrano najlepsze frezarki 2017 roku

Czytelnicy Beauty Forum drugi rok z rzędu wybrali najlepsze i najchętniej kupowane frezarki z pochłaniaczem pyłu. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że drugi rok z rzędu frezarka BAEHR TEC A2000 zajęła pierwsze miejsce w tej kategorii.

Read More
Poradnik
18.01.2018

Sterylizacja krok po kroku

Poprawnie przeprowadzony najpierw proces dezynfekcji, następnie proces sterylizacji to gwarancja bezpieczeństwa. Na czym polega sterylizacja? Dlaczego jest taka ważna? Czym różni się od dezynfekcji? I jak wykonywać ją krok po kroku? Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź w tym artykule.

Read More
Poradnik Puls Kerpro Najnowsze artykuły
18.01.2018

Dezynfekcja krok po kroku

Zachowanie zasad bezpieczeństwa w gabinetach to nieodłącznym element pracy każdego specjalisty. Na bezpieczeństwo zarówno specjalistów, jak i pacjentów składa się wiele czynników. Prawidłowo przeprowadzony proces dezynfekcji jest jednym z nich.

Read More
Wydarzenia
28.09.2017

Kerpro na jesiennych targach Beauty Forum

Jesienne targi Beauty Forum to kolejna okazja do spotkania ze specjalistami z całego kraju. Cieszymy się, że możemy odpowiadać na potrzeby podologów i specjalistów profesjonalnej pielęgnacji stóp.

Read More
Wydarzenia
25.08.2017

Targi Beauty Forum w Warszawie

Targi branżowe to doskonała okazja nie tylko do nabycia niezbędnych produktów w atrakcyjnych cenach, ale także poznania nowości i innowacyjnych rozwiązań na rynku podologicznym!

Read More
Zabiegi
12.06.2017

Usuwanie odcisków i brodawek wirusowych

Coraz więcej osób zmaga się z problemami odcisków oraz brodawek wirusowych. Bardzo ważne jest, aby odpowiednio zdiagnozować zmianę, ponieważ odciski i kurzajki wymagają innego sposobu postępowania.

Read More

1-9 z 71

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5