Czy już to wiesz?Odkrywaj z nami tajniki podologii!

Dzielimy się wiedzą

Nasz blog to zbiór praktycznych informacji, które ułatwią Twoją codzienną pracę i rozwój. Znajdziesz tu opisy zabiegów krok po kroku, informacje na temat zastosowania kosmetyków i narzędzi, poznasz najciekawsze przypadki z praktyki podologicznej i najlepsze wydarzenia branżowe, w których warto uczestniczyć.

Testy produktów
05.02.2019

Produkty Remmele's - poznaj ich zastosowanie!

Odpowiedni dobór preparatów, które są bezpieczne i mają wszechstronne zastosowanie pozwala przy niewielkiej liczbie produktów, dostępnych na stanowisku, w pełni wykonać każdy zabieg. Wśród produktów cieszących się dużą popularnością znajdują się produkty Remmele’s.

Read More
Wydarzenia
07.12.2018

Tydzień otwarty w Kerpro

Tydzień otwarty to doskonała okazja, by znów się spotkać i zobaczyć naszą nową siedzibę, które znajduje się przy ul. Żeromskiego 77 lok. U1 w Warszawie. Dla odwiedzających przygotowaliśmy świąteczną niespodziankę!

Read More
Wydarzenia
03.12.2018

Kerpro na jesiennych targach LNE

Tegoroczne targi były wyjątkowo obfitę w wiedzę i wymianę doświadczeń. Wśród prelegentów podologicznego kongresu znalazł się Marek Boryna, dyrektor sprzedaży w Kerpro, który opowiadał o procesie dezynfekcji i sterylizacji krok po kroku.

Read More
Poradnik
06.07.2018

Jak oswoić lęk dzieci przed wizytą u podologa?

Na fotele w gabinetach podologicznych trafiaj a coraz młodsi pacjenci. Co zrobić, żeby wizyta malucha u podologa przebiegła spokojnie i efektywnie? Co zrobić, by wizyta u podologa była przygodą? To nie takie trudne, jak może się wydawać.

Read More
Poradnik
29.06.2018

Jak myć i dezynfekować ręce w gabinecie?

Na skórze znajduje się bardzo duża liczba mikroorganizmów, które mogą stanowić zagrożenie zdrowia. Odpowiednie dbanie o higienę rąk to podstawowy sposób zapobiegania rozpowszechnianiu bakterii i zarazków. Poznaj już dziś zasady mycia i dezynfekcji dłoni.

Read More
Testy produktów
20.06.2018

Jaki fotel wybrać do gabinetu podologicznego?

Jaki fotel wybrać do gabinetu podologicznego

Profesjonalny fotel to podstawa wyposażenia gabinetu podologicznego. Dzięki niemu możesz zapewnić sobie komfort pracy. Fotele podologiczne w różnych cenach i stopniach funkcjonalności, będące odpowiedzią na każde wymagania, znajdziesz w naszym sklepie podologicznym.

Read More
Poradnik
18.06.2018

Diabetyk w gabinecie podologicznym

Jedną z komplikacji towarzyszących cukrzycy jest tzw. Zespół Stopy Cukrzycowej. Czy wiesz, jak rozpoznać stopę cukrzycową określaną przez pacjentów nogą cukrzycową lub piętą cukrzycową. Jak ją leczyć i jakich narzędzi oraz preparatów używać podczas zabiegów dla diabetyków?

Read More
Testy produktów
18.06.2018

Wyposażenie mobilnego gabinetu podologicznego

Zastanawiasz się nad otwarciem mobilnego gabinetu podologicznego? Dowiedz się, co powinno się znaleźć w wyposażeniu mobilnego gabinetu podologa. Zobacz, czym wyróżniają się kuferki dla specjalistów z naszego sklepu podologicznego i dobierz do nich odpowiednie wyposażenie!

Read More
Poradnik
25.04.2018

Gdy skuteczność kosmetyków idzie w parze z pięknym zapachem

Kosmetyki marki Pedibaehr szturmem zdobyły niemiecki rynek podologiczny. Specjaliści cenią je nie tylko ze względu na świetnie działanie i obłędne zapachy, ale także za szeroki wybór produktów, który pozwala wybrać kosmetyki idealne do każdego rodzaju skóry.

Read More

1-9 z 80

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5